Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehetnék valamit a tesitanárom...

Tehetnék valamit a tesitanáromért?

Figyelt kérdés

Az iskolánkba idén jött egy új tesitanár és őt kaptuk meg az előző tesitanár helyett. És az a baj, hogy az osztály tele van elkényeztetett kis nem tudom micsodákkal, akik azon is fel vannak háborodva, ha a tanár rájuk mer szólni futásnál, hogy ne csak végigsétálgassák az egészet, meg beszélgessenek közbe, hanem mozogjanak is...És most néhány kis beképzelt csitri meg a páwa barátaik kitalálták, hogy aláírásokat fognak gyűjtögetni, hogy elküldjék a suliból a tesitanárt, mert mi az, hogy rájuk mer szólni, amikor beszélgetnek, meg hogy mondjuk óra elején ilyen futóiskola volt és a legtöbben oda se figyeltek, amikor a tanár mondta, hogy mit kell csinálni, mert ugye beszélgettek és utána mindenki össze-vissza futkorászott meg minden, a tanár meg mondta, hogy jól van, akkor álljunk be megint tornasorba és kezdjük elölről az egészet normálisan. Szóval ki vannak akadva, hogy jaj, milyen nyomorék a tanár, hogy elölről kezdeti az órát...

Viszont nekem eddig ő a legjobb tesitanárom, mert az előző tesitanár pl. nem mutatta meg, amikor erősítésnél valami olyat kellett csinálni, amit nem tudtunk, hogy hogy kell, aztán 10 percig ordibált velünk, hogy nem tudunk ilyen "tök alapvető" dolgokat tesiből, mintha mi tehettünk volna arról, hogy általánosban nem csináltunk ilyeneket..A mostani tanár meg meg is mutatja, hogy kell csinálni...Csak a régi tanárban azt szerették, hogy nem érdekelte, ha végigpofázták az órát, a mostani tanár meg rájuk szól. Ja meg persze azt, hogy az előző tanárt az se érdekelte, ha lógtak óráról, a mostani tanár meg mindig beírja a hiányzókat.

Én nem akarom, hogy elküldjék a mostanit, mert akkor lehet, megint valami "leszarom az egészet, csak legyen vége az órának" típusú tanárt kapnánk...Csak félek, hogy tényleg elkezdenek itt aláírásokat gyűjtögetni meg minden, mert simán kitelik amúgy tőlük...Mit csináljak? És amúgy hogy lehetnek ilyenek?


2014. okt. 19. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
melyik iskola ez? rendőr az anyukám tud pár jó szót szólni a tanár javára és tuti, hogy nem rugják ki
2014. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az aláírásgyűjtés önmagában semmit nem ér. Persze, lehet nyomást gyakorolni az iskolavezetésre, de pár lusta kényes tiniribi ehhez kevés.

Abban viszont teljes mértékben egyetértek, hogy felháborító, egyesek mennyire el vannak tévedve. Nem csak tesiórán, más tantárgyakból is. Ne kelljen csinálni semmit, a tanár ne szóljon egy szót se, ha a házi nincs meg, még ők vannak megsértődve, ha a tanár rájuk szól, mert órán nem figyelnek, és persze ők vannak a legjobban felháborodva, ha ezek mellett nem kitűnőek.

2014. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez szerintem is elég gáz mondjuk...Egyébként nem a tesitanárunk az egyetlen tanár, akit így ok nélkül utálnak, pl. a matektanárunkat is gyűlölik meg 9.-ben azt tervezgették, hogy az ofőt megkérik, hogy intézkedjen, hogy más legyen a matektanárunk, mert nem értik, amit magyaráz órán, stb....Mondták ezt úgy, hogy az egész órát végigpofázták vagy végigaludták...Annyira szánalmasak...
2014. okt. 20. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik iskola ez,kedves kérdező? Csak azért kérdem,mert én is tesitanár vagyok.Lehet,hogy engem akarnak kirúgatni?
2015. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!