Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék? Sajnos vonzódom...

Mit tehetnék? Sajnos vonzódom a tanáromhoz, pedig nem igazán az esetem, de még is kívánom! Hogy küzdjem el ezt a szexuális éhséget iránta?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt egy tanárnővel(biszex lányként),és egyszer majdnem kiborítottam neki a bilit 12.osztály végén(ebben az évben).De nem tettem,csak sejthette,hogy mi történik bennem.Úgy gondoltam,hogy mivel úgysem lehetne semmi(férfi tanárokkal sem lehetett volna semmi szerintem),ezért lemondok róla,és csak az álmaimban lesz az enyém.Ott az enyém volt,amennyit és ahogy akartam,de mihelyst eljött az év vége,úgy kezdtem elfelejteni azt az erős vonzalmat,amit egyébként iránta éreztem.

Akihez vonzódtam,és tényleg érdekelt,és ő is engem,annak baromira nehezen felejtettem el az érintését.Most 1 hete volt egy kalandom...és neki is nagyon nehezen felejtem az érintését.Ma is végig úgy éreztem,hogy nem tudom elfelejteni azt,ahogy megérintett,vagy ahogy bevadított.

De különben előbb-utóbb el lehet.Csak mással!


Szóval keress valakit,akit megkaphatsz,és rögtön elmúlik minden vonzalmad a tanárod iránt.


18/L

2014. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd az idő megoldja, úgyse lesz semmi más a való életben!
2014. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Neked viszonyod volt a tanároddal?
2014. júl. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!