Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy 21 éves fiatal srác, mire...

Egy 21 éves fiatal srác, mire fel nem engedhet meg olyan hangnemet a csoportvezetőjével, amilyet akar?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok a helyi gyárban kezdőként, azonban amennyire dicsérték, úgy olyan sz*r minden, szó szerint.

Konkrétan stopperrel mérik az emberek idejét, ott állnak felette, és ha nem az elvárt szintet hozzá, akkor már levonások meg ilyenek vannak.


Egy kis csaj odajött, utána pár nappal, egy éjszakást bírt, utána többet nem is jött, mert kicsinálják az embert, és folyamatosan ideges mindenki, ezáltal egymáson próbálják leverni.


Ma odajött a csávó aki a műszakom vezetője, és mondta hogy kapcsoljak rá fele, mert nincsen megelégedve, és ez nagyon nem tetszik neki.

Leraktam a dobozt a kezemből, megmondtam neki hogy nekem meg az nem tetszik amit csináltok, idézem "Veszitek fel az embereket, ma is legalább 10-et ha nem láttam akkor rossz a szemem, abba nem gondoltok bele hogy ahelyett hogy folyamatosan az újakból próbáltok válogatni, inkább emberségesebb módon kéne viselkedni, nem kicsinálni a dolgozókat, némelyik úgy megy el innen hogy a csarnok felében sem volt, akkor miről beszélünk?"


Ő hümmögött, meg másra hárított, majd mondta, egyezzünk meg abban, amit fent javasoltam, én pedig kikötöttem neki hogy pontosan nektek kell átgondolni ezt az egészet, ha továbbra is idejöttök hozzám, meg figyelitek a kabinból ahogy dolgozunk, inkább jobb ha hozod a leszámolási papíromat. Mert egy ilyen moslék helyen nem fogom magamat törni.

21F


2014. máj. 7. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Arra fel, hogy csak egy munkás.
2014. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%
egyesnek igaza van. gondolom ez az első munkahelye, szinte mindenhol igy megy
2014. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem első, mert előző munkahelyem is gyár volt, de ott ránk bízták a tempót, abban a munkakörben.
2014. máj. 7. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy nincs igazatok. Ezzel gyakorlatilag a műszakvezető a saját állását is veszélyezteti és a gyárat is. Persze ez nem az ő hibája, hanem felsőbb utasításra történik minden, de már nem egy cég ment az miatt tönkre, hogy átjáróház volt...


Egyszerűen nincs ideje senkinek sem betanulni a munkára, nagyon rossz lesz a minőség és egy idő után elege lesz a megrendelőknek, aztán viszik máshova a munkát.


Nálunk így zárt be konkrétan egy kb 7-8000 főt foglalkoztató cég és annyi lett a városnak, mert ők voltak a fő munkáltatók a környéken. A megrendelő meg szépen elvitte más országba a munkát.


Fiatal vagy még kérdező, nyugodtan ugrálhatsz. Akár külföldre is elmehetsz. Tény, hogy ott sincs kolbászból a kerítés, de sokkal korrektebbek az emberrel (ha beszéled az adott nyelvet).

2014. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

A hatékonysági ellenőr bizony stopperral a kezében mászkál munkaköri leírás szerint.


És bizony te munás vagy, ő meg a felettesed, úgy dolgoztat ahogy neki tetszik.

Mondjuk ilyen helyről aki teheti lépjen meg, főleg mert valószínűleg hamar csődbe megy, mert franc se akar ott dolgozni ahol napjában kirúgnak mindenkit.

2014. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert 50 ember vár a helyedre, akik szó nélkül végzik majd a dolgukat.


Én 4 éve léptem ki egy hasonló helyről és tudom, hogy még azóta is ott van jó pár ember abból a régi csapatból.

2014. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6:

Azért ez nagyban függ attól is, hogy milyen régióban lakik a kérdező.


Nálunk konkrétan a gyárak már egymástól szívnak el embereket, mert nincs munkaerő. A munkanélküliség pedig 2% alatt van.

2014. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nálunk konkrétan a gyárak már egymástól szívnak el embereket, mert nincs munkaerő. A munkanélküliség pedig 2% alatt van."


És ez a mesés föld hol van pontosan? :-)

2014. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

még válogatsz is.. háh

tanultál volna te ...

ha meg nem tanultál legalább dolgoznál aztán szájalnál egyébként is mi ez a tömegduma lecsúszott looser gyári melós főnököt szapuló duma? ezzel nem jutsz előre sőt 1röl a 2re se!


reméllem kirugtak! ???????

2014. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8:

Északnyugat Magyarországon. Nincs kolbászból itt sem a kerítés, de aki akar, az tud dolgozni. Ráadásul közel van Ausztria is.

2014. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!