Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem értem a tanáraimat, miért...

Nem értem a tanáraimat, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Már Egyetemista vagyok,nem vagyok boldog tipus,de sunyi modon mindig bámulnak,ez nekem idegesítő mi a bajuk már?

2014. nov. 1. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ami mindent elarul, az az, hogy nem vagy boldog. Uldozesi maniaban szenvedsz depresszio mellett.
2014. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem így van,depresszió igaz,de üldözési mániám nincs ne keverd a kettőt
2014. nov. 1. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos látják rajtad, hogy rossz a közérzeted, valami gondod van és emiatt figyelnek. Vagy az is lehet, hogy egyszer-kétszer látták rajtad, aztán Neked ez feltűnt és elkezdted figyelni, hogy mit néznek rajtad. Aztán most már azért néznek furán, mert Te figyeled őket. :D
2014. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Tömören? Paranoiás vagy.
2014. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hülyék.
2014. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld az ő oldalukról nézni.


Előadást/gyakorlatot tartanak. Mint a többség, ő is azok szemébe néz, akikhez beszél. Végigpásztázza a diákokat, úgy mondja az anyagot. Aztán jössz te. Rád néznek, te pedig búvalb*szott tekintettel visszanézel rájuk. "Némi undor is van talán ott" gondolhatják a tanárok, "mert unni unják a hallgatók néha, de azért ez nem gyakori pillantás... Az üresség, az undor és a bánat keveredése, pedig én csak a gazdasági elemzésekről beszélek... Jó, nem a legizgalmasabb, de azért ez már sok, azt a szöszkét hátul ott például érdekli, de ő... Fogalmam sincs, mi baja. Velem van egyáltalán? Na tessék, most elkapta, hogy elidőztem rajta... Biztos félreérti. Jaj, egyre rosszabb ez a pillantás, hát valaki szóljon már rá, hogy így nem illik nézni! Direkt sajnáltatja magát? Na, megint idenézett..."

2014. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6. Te miről beszélsz?

nem szokásom magamat sajnáltatni,de ha nem vagyok boldog ,akkor nem tudok mást tenni ez ellen.

És honnan tudod hogy hátul ülők?és hogy szőke vagyok

2014. nov. 5. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:

A hátul ülő szöszke rész pont, hogy nem rád vonatkozott. :))) Sajnálom, hogy tévedtem és felidegesítettelek, nem állt szándékomban. Szerettelek volna egy kicsit rávilágítani, hogy lásd magad egy picit kívülről.

Viszont mostmár én is beállok azok közé, akik szerint paranoiás vagy.

2014. nov. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mernék nagyobb összegben fogadni, hogy egy pszichiáter vagy akár egy pszichológus is rövid úton diagnosztizálná a paranoiát a kérdezőn. Kérdező: kérj orvosi segítséget!!! nem viccelek.
2014. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!