Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha nem bírom...

Mit csináljak, ha nem bírom nézni ahogyan bánnak vele?

Figyelt kérdés
Valaha rengeteget voltam kiközösítve, minden jelentéktelen másságért megbélyegeztek, kibeszéltek. De azoknak az időknek már vége, sulit váltottam és 2 hónap elteltével sem vették észre a másságomat. A problémám most az, hogy látom ahogyan az osztály sötétebbjei kibeszélik és gyökérkednek egy-egy gyengébb láncszemmel. Engem nem bánt senki, de tudom, milyen érés, ezért képtelen vagyok végignézni. Mit csináljak? Védeni nem akarom, mert esélytelen lenne és csak rontanék a helyzetén.

2014. okt. 27. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

semmit sem tudsz csinálni

el kell fogadni, hogy ilyen mocsok világban élünk

2014. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz a gyengébbekkel.
2014. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem véded meg?Hogyan ronthatnál a helyzetén?Annak idején neked nem esett volna jól ha valaki megvéd?
2014. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt én is a szekáltak közé tartoztam az általános iskolás és gimis koromban, szóval én is tudom milyen érzés. Szerintem ha nyíltan megvéded, azzal talán tényleg nem érsz el túl sok mindent, de barátkozni még barátkozhatsz ezekkel a fiúkkal/lányokkal, hogy ne érezzék magukat annyira egyedül. Nagyon sokat segít, ha látják, hogy azért nem mindenki van ellenük.
2014. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Odamehetsz akkor is, nem kell megvédened, csak kérdezd meg miért hagyja ezt. Te a helyében már rég megverted volna. Meg kell tanulnia kiállni magáért.
2014. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:) igazából nem tudja h cikizik mert nem vette észre (tudjátok az a tipikus kibeszélésmód, hogy nem mondja a szemébe, de lehetőleg minél többen hallják)és nincs egyedül, biztosan meg tudná védeni magát, 18 évesen meg nyílván nem kezd vki konfliktushelyzetet emiatt. A probléma az hogy nem bírom hallani/nézni!!!!
2014. okt. 27. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod akkor mond meg annak aki mondja ezeket, hogy elég gerinctelen mást a háta mögött kibeszélni.
2014. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már szóltam neki és tisztában van vele de nem érdekli!!! Csak élvezetből csinálja, ez nyílvánvaló!!!! Nincs vmi módszer amivel el lehet venni tőle a kedvét?
2014. okt. 29. 16:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Felvetődött itt h megvertem volna. Nos nem, soha nem voltam rá képes, soha nem ütöttem vissza, akárhogy terrorizáltak, ha szemen köptek sem mertem letörölni a nyálat sem az arcomról, némán szenvedtem hosszú éveken át. Éppen emiatt nem bírom nézni.
2014. nov. 4. 17:52
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

már ne haragudj de ha magadért sem tudsz kiállni, akkor másért hogy akarsz?

nem bántásból, de tényleg...

2014. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!