Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában közös érdeklődési...

Iskolában közös érdeklődési körű emberekkel hogyan ismerkedjek, barátkozzak?

Figyelt kérdés
Van a suliban két lány is, akik olyan zenéket, filmeket szeretnek, mint én, de nem tudom, hogyan kezdjek beszélgetést velük. Facebookon vannak is közös ismerőseink, suliból és sulin kívülről is. Esetleg ott próbáljam őket bejelölni? Teljesen tanácstalan vagyok, jó lenne valami ötlet.

2014. nov. 4. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda és beszélgess velük.
2014. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, előbb bejelölöd és próbálod megkérdezni majd, hogy ők hova járnak délután. Esetleg véletlenül, az a két lány mát együtt lógnak? Nem könnyű bekerülni egy zárt körbe. Lehet, hogy idő kell.


Mutatkozz be a Facebookon, ha már felvettek és eltelt 2 nap. Lehet, hogy ha lerohanod, akkor egyből ne fogadnak be.


Miért akarsz bekerülni közéjük? Tuti, hogy van olyan aki a Te társaságodat keresi, barátkozz azokkal. Egyébként a közös érdeklődés már önmagában közös időtöltést szokott jelenteni. De a problémát rosszul közelíted meg, hiszen még nem biztos, hogy jól ismered Őket, nem biztos, hogy jól tipizálod Őket. Nehéz ránézésből megmondani, hogy befogadnak-e, azért mert hasonló a ruhátok és hasonló zenét hallgattok.

2014. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem lógnak együtt, nem is ismerik egymást. :)

Senki nem keresi a társaságomat, csak úgy ismerhetek meg új embereket, ha én lépek.

Egyébként meg, a rockerek általában elég befogadóak és jó fejek azokkal, akik barátkozni próbálnak velük. :)

2014. nov. 5. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz, a rockerek tényleg jófejek. Ha jól tudom a rockerek érzékenyebbek mint az átlag és ezt próbálják keménységgel álcázni, de érdemes barátkozni velük.

Ha fekszik neked az őszinte vonal, akkor légy nyitott és próbáld meg elmondani 1:1-ben hogy mit érzel, mit szeretsz és mi a véleményed életről, szerelemről, tanulásról, zenéről. Minden mellé mond el azt is, hogy szeretnél velük lógni. Talán épp te leszel az összekötő kapocs kettejük közt. - írd meg nekik

2014. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Játékok közös érdeklődesü filmek, cigizes telefon kanalas együtt bulik.
2018. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kajálás


*

2018. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!