Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Van egy osztálytár...

Mit tegyek? Van egy osztálytársam aki első osztály ota folyton meg szégyenit és kiközösít. Most 10dikes vagyok.

Figyelt kérdés

Régebb türtem de mostanában kezd eldurvulni,

Mindent megtesz, csak, hogy nekem ártson.

Az egész osztály utálja, de nem szol senki semmit mert félnek

A nagy szájátol. Ő a legnagyobb az osztálybor, 2 évvel nagyobb mint a többi.

Mindig zavarja az orát a hülye beszolásaival.

Mit tegyek, hogy ennek véget vessek?

Mit javasoljak az osztálytársaimnak?

Mert a tanárok se tudnak semmit csinálni ellene...

Bocs a helyesirási hibákért.

Türelmetlenül várom a válaszokat. :)



2014. nov. 13. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy közösít ki, ha az egész osztály utálja???? Bocsi, nem provokációnak szánom, csak nem értem.

Ha az egész osztálynak és tanároknak is gondja van vele, akkor nem lehet az igazgató elé terjeszteni az ügyet?

2014. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy mindenki utálja, de félnek tölle igy mellé álnak ellenem. Én általában csendes vagyok szünetem, orákon. De mindig talál valamit amint mmajd a többieek kinevetnek...

És már sokszor volt az igazgatóságon, és nem szűnik le...

Az igazság az, hogy az osztályomat kéne mmmeggyözzem, hogy tőle nem jel félni és nem kell számba venni..csak nem tudom, hogy hogyan vegyem rá öket. :(

2014. nov. 13. 10:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni meggyőzni őket mert lehet, hogy egy klasszikus pszichopatával van dolgod és te mint normális ember sohasem leszel képes felvenni a kesztyűt egy ilyennel mivel ők mesteri manipulátorok és bár érzéseik nincsenek szinte arra születtek, hogy az áldozataikat pont ugyanilyen módszerekkel gyötörjék.Vagy osztályt váltasz vagy beleőrülsz a szekálásba.Meggyőzni, magad oldalára állítani a tömeged nem fogod tudni
2014. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazad van..remélem, hogy ezt a tanévet kibirom, jövötől huzok is el innem (nem én lennék az első aki e miatt a gazember miatt ment más iskolába.)
2014. nov. 13. 11:08
 5/15 Firedoom ***** válasza:
mivel 2 evvel idosebb ezert nem tudod egyszeruen lecsapni, mas sulycsoportban van. Ismersz felsobb evesektol valakiket?
2014. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, ismerek, de nem szeretnék hadaskodni, én szépen szeretném elintézni az ügyet, szépszóval.
2014. nov. 13. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Más megoldást javaslok: ha ide írnál egy konkrét esetet,akkor talán tudnék valamit tanácsolni, hogyan lehetne humorral feloldani a helyzetet.
2014. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szép szóval? Te most szivatsz? 9 10 éve megy ez és te még nem jöttél rá h ez egy retardált? Meg sem kellene halld amit mond, csak simán figyelmen kívül hagyni.

(Lehet hülye kérdés de csaj vagy vagy fiú?)

2014. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy furcsán hangzik, hogy 10 év után is szép szóval probálkozok, de ez azért van mert nem vagyok az a kemény fajta... szerintem mindent meg lehet oldani szép szóval. Én tudom, hogy miért szivat folyton, mert irigyel mert sokmindenben jobb vagyok mint ő. De ez nem ok arra, hogy mindenáron megszégyenítsen az egész iskola elött. Egyébként mindenkivel ezt csinálja aki jobb valamiben mint ő. Pl: kicsikorunkban 1-2 osztályban volt egy haverunk aki velem több időt töltött mint vele, erre az volt a reakciója, hogy kicsapja a hisztit és elmmment a szüleimhez és elkkezdett káromkodni rollam, és sirt, hogy elvettem a barátját. Pedig ő akart velem logni...lényegtelen, mostanábban is ilyen gyerekes...és sokszor olyanokat üt a hátamra, hogy hetekig kék marad...
2014. nov. 14. 11:16
 10/15 A kérdező kommentje:
Konkrét eset? Tegnap tornaorán az én csapatom nyert kosarazásban ellene. Erre meg az öltözőbe megy és kinyissa a táskámat és a dolgaimat kiönti az ablakon. Erre, hogy reagáljak? Én nem tettem semmit, mentem és összeszedtem a dolgaim, és mentem dolgomra.
2014. nov. 14. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!