Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi tévő lehetnék? :$

Mi tévő lehetnék? :$

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a problémám hogy máma az iskolába mentem és egy csaj állt oldalt és hátralépett hirtelen,de nem is figyeltem igazából őt,én meg véletlen hozzá értem a fenekéhez.Osztálytársak vagyunk és tudom hogy vannak barátai akikkel egy helyre jár és elég zűrös alakok.Mi van ha azt hiszi direkt volt?És ha elmondja nekik és ők meg többen nekem jönnek ez miatt?:S Mi tévő lehetnék?
2014. nov. 13. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott helyben egy "bocs", vagy "bocsánat" is elég lett volna!


A lány felháborodott, rád szólt? Mert ha nem, akkor lehet észre sem vett.


Verd ki a fejedből, farkadból és kész...

:D

2014. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elnézést kértél tőle és ő azt mondta, hogy semmi baj, akkor ne aggódj.
2014. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy eleresztettem egy boccsot,de igazából annyira elgondolkoztam abba a pillanatban hogy lehet hogy nem is,nem igazán emlékszek már arra..de mikor mentem visszafele akkor hallottam hogy mondta nevem és hogy valamit mondott rólam szóval.. :/
2014. nov. 13. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor holnap beszélj vele és mondd el neki ugyanezt.
2014. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne menj oda hozzá, azzal csak rontasz a helyzeten. Csinálj úgy, mintha mi sem történt volna, te szinte észre sem vetted, hogy hozzáértél. Gondolom nem markoltál rá direkt, csak véletlenül odaért a kezed, ez bárkivel megesik. Aztán ha valaki rákérdez/felhozza, akkor nézzél értetlenül, mintha már nem is emlékeznél. A lényeg, hogy minél nagyobb ügyet csinálsz belőle, annál később fogják elfelejteni.
2014. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem jegyezted neki meg hogy "hűhaa" mert mondjuk olyan ruhában volt ami kiemeli az alakját vagy mondjuk szoknyában volt...akkor nincs gond...nekem megjegyezte előtte a barom, és most ne gondoljam azt hogy direkt csinálta? mert szerintem nagy esély volt rá...aztán másnapra leesett a lépcsőn....:D na de ha bocsánatot kértél akkor ne hozd fel a témát, és amúgy se szerintem mert nagyot eshetsz
2014. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!