Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valahogy nem akar összejönni...

Valahogy nem akar összejönni a magántanárkodás. Mi tévő lehetnék?

Figyelt kérdés
Német és angol nyelvvizsgával, folyamatosan használva ezeket a nyelveket oktatnék és korrepetálnék, de eddig valahogy senki nem jelentkezett. Adtam fel már hirdetést expresszen, utcán, sulik környékén, magántanár kereső weboldalon stb. Nem hinném hogy drágák lennének az óráim... Mi lehet a gond? Tapasztalatokkal rendelkezők, mit tegyek? Mit csináljak jobban? :(
2010. febr. 28. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nyilván azzal van gond, hogy nem jól hirdeted. illetve nem sok pénze van most az embereknek.


pakolj szórólapokat esetleg osztogassad. pesten laksz?

2010. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bemásolhatnál néhány hirdetést. Esetleg árakat is írhatnál.

Ha pályakezdő vagy akkor nem csodálom. Sokan nem bíznak bennük.

2010. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincsenek kapcsolataid. Kezd ismerősökkel, ha jó vagy, ők mesélnek az ő ismerőseiknek, és így kiépül egy kapcsolatrendszer, és jönnek az új diákok.
2010. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem hirdettem. Egy-két gyerek elkezdett járni, javultak a jegyeik, majd elmondták, hogy miért. Ezután már mások is jöttek, annak a valakije is stb. Szóval idő kell hozzá, de majd kialakul!
2010. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, pesti vagyok. Olyanokat is írtam hogy ingyenes próbaóra stb. :) Aztán lehet h. válság van oszt kész. :D
2010. febr. 28. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Abban az esetben bíznék meg valakit nyelvoktatással, ha tapasztalt tanár és/vagy jó a referenciája. Neked egyik sincs. Inkább helyezkedj el a szakmádban.
2010. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idegenhez én se szívesen megyek.

Én is kérdezgettem az ismerőseimet, tanáraimat, hogy ők kit ajánlanának.

2010. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!