Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el az osztálytá...

Hogyan mondjam el az osztálytáramnak/osztálytársaimnak, hogy szociális fóbiám van?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam, sokkolt. Most nagyon szomorú vagyok, egyszerűen nem tudok boldog lenni. Nagyon nyomaszt. Már egy-két osztálytársam megkérdezte, miért vagyok olyan letört. Mindig játszom a full happy-t a suliban, nem akarom, hogy megtudják mi bánt. Eddig csak leintettem őket, mondtam nekik hogy rossz napom van. De félek ez már nem fog beválni. Kérlek segítsetek, hogy mondjam el nekik, hogy szociálfóbiás vagyok? :((

2014. nov. 14. 11:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Félek, hogy kicsúfolnának. :(
2014. nov. 14. 11:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi kozuk hozza, max a barataidnak
2014. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Szociális fóbiám van,pánikbeteg is vagyok.Én eddig a suliba nem mondtam el senkinek.Csak nincsenek barátaim,látják hogy túl félénk,halk,csendes vagyok.Kiközösítenek.
2014. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Már ovis korom óta Szocfób vagyok.Mindig kiközösítettek.Általánosba csak 1 bnőm volt.Szerintem ne mondd el nekik!Csak ha megbízol bennük.

17/L

2014. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem is kikozositenek. Egy ember van, aki is-is megert. Ennyi. Nagyon rossz erzem. Egy ovodaval szemben lakom, nagyon rossz. 12 ora korul (most) jonnek a gyerekekert. Nem birom egyszeruen. Panikba esek, elottuk kell elmennem. Ott van 15-20 felnott. Ugy erzem mind engem nez. :( szornyu
2014. nov. 14. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:
nem kell nekik elmondanod szerintem.
2014. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi! :) Még az unokatesóimnak sem mondtam el, pedig bennük bízok meg a legjobban. 3. szeretnél beszélgetni? :)
2014. nov. 14. 12:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem minden helyzetben van panikrohamom. Ha pl. az osztalyba megyek be, akkor nincs. De ha a suliba, es nem csengettek be, akkor nagyon. Rohanok eltenni a bicajt. :( nagyon rossz erzes. Meg itt a lakas elott az ovinal. Katasztrofa. Nap mint nap ki vagyok teve ennek. Most elkezdtem citromfu teat inni. Szerintetek hatasos? Tapaszalatok?
2014. nov. 14. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem pszichológushoz kéne menned
2014. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha még így is kiközösítenek, ha megtudnák, még jobban rádszállnának és visszaélnének azzal, hogy tudják.
2014. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!