Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lehet az, hogy az...

Miért lehet az, hogy az osztálytársaimnak egy csomó közös ismerőse van egymással, én meg senkit nem ismerek szinte?

Figyelt kérdés

Honnan van nekik annyi közös ismerősük, olyanok is, akik nem is abba az iskolába járnak? Nekem meg alig van ismeretségi köröm, ismerek a mostani iskolámból szerintem kevesebb, mint 100 embert, az általános iskolámból jópár embert, és ennyi.

Ők meg gyakran úgy beszélnek az osztályban az ismerőseikről, hogy nekem úgy jön le hogy ott már mindenki tök jól ismeri a másik ismerőseit.

Hogyan tudnak mások ilyen nagy ismeretségi kört kialakítani, én meg szinte semekkorát?


2013. nov. 21. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Középsulis vagy? Városba jársz? Vidéki vagy? Jobban írd le milyen helyzetbe vagy mert így nem tudunk segíteni. 1000 és 1 oka lehet. :D Mert ha pl. vidéki vagy az osztály zöme városi, akkor ez érthető. :) Legyél nyitott mindenki fele. Barátkozz másokkal szünetekbe, különben is nem mind1, hogy mennyi embert ismersz? Ne függj másoktól, becsüld meg azt a 100 embert, aki van. Majd fogsz még ismerkedni. :)
2013. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!