Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam folyton...

Az egyik osztálytársam folyton utánoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem igazán kedvelem a lányt.

Az egész még tavaly kezdődött, mikor egymás mellé ültettek. Sokszor beszélt hozzám óra közben, és amikor próbáltam finoman közölni vele, hogy eléggé zavar, csak tovább folytatta. Lenyeltem -és még azt is, hogy amikor elkezdtem rajzolni szünetekben ő is rajzolni kezdett (természetesen azt amit én).

Aztán mikor facebook profilt csináltam, rögtön bejelölte a barátnőimet, és rólam kérdezgetett -amire a naivabbak válaszoltak is. Lenyeltem.

Most éppen a kedvenc filmjeimet, zenéimet, sőt még néhány szokásomat is (!) elkezdte lemásolni, amit továbbra is lenyelek.

Nem akarom megbántani, de hogyan közölhetném vele, hogy ez zavar? Mit tehetek ellene?



2014. nov. 24. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Van egy rajongód. Mondd el neki finoman hogy zavar téged hogy ennyire az árnyékod próbál lenni. Lehet hogy benned látja azt amilyenné válni szeretne , és ilyen furin próbál ilyenné válni.

Jópár szivatás ötlet eszembe jutott, de szerintem felesleges. Nem érdemli meg. Csak nagyon tetszel neki, és hasonlítani akar.

2014. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De, nem vagyok én az a "bálvány" fajta akiért rajongnak.

Nem vagyok se szép se vicces, csupán egy könyv szerető, unalmas ember.

2014. nov. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!