Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz, vagy mit...

Szerintetek gáz, vagy mit gondolhat majd a tanárnő, ha én külön megajándékozom mikuláskor? (bögre, hógömb, bonbon, stb. ilyenekre gondoltam)

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz,egyszer én is megajándékoztam az egyiket még középiskolában,és megköszönte,nyilván nem számított rá.Újévben(2014 januárja,szalagavatós hónap) ajándékozott meg,vett nekem egy baglyos nyakláncot,és örültem neki.Aztán sajnos később kiéleződtek a konfliktusok,és így vált ez a nagyon jó tanár-diák kapcsolat később nagyon rosszá.Mindketten tehettünk róla,de egyikünk sem tett ellene,mert már nem volt rá elég időnk sajnos,én pedig nem jutottam nála messze,mindkettőnkben megvolt a büszkeség,mert mindketten tudtuk,hogy nekem volt igazam,mert nem szabadott volna senkivel sem tanárként kivételezni,órán kívül pedig bárkihez odamehetett,és beszélgethetett.Engem túl hülyének tartott,pedig akit tanárként okosnak tartott a tantárgyából,annak is csak 3 ponttal lett jobb az érettségije.

Engem elküldött aztán,mikor segítséget akartam kérni...,de mindegy,mert később egyedül tudtam mindent.


Most pedig már OKJ-s képzésen vagyok,és ajándékozni akarok,de itt egész más a jellege ennek az ajándékozásnak,mert itt olyan fiatal tanárnőről van szó,aki tetszik...dee,ez itt más téma.Biszex vagyok.


18/L

2014. nov. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megajándékoztam karácsonykor, akinek szerettem az óráját. Egy doboz bonbon és egy hógömb szerintem tökéletes :) de ne az osztálytársaid vagy a többi tanár ora előtt add oda neki, ha egy mód van rá :P örülni szoktak neki :)
2014. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a kedvenc tanáraimnak mindig adok ajándékot (karácsony, év vége, akinek tudom, mikor van a szülinapja, akkor fel is köszöntöm). Sütit, desszertet adok neki, de pl. az egyik tanárom szülinapjára saját magam összeraktam egy ajándékot, annak nagyon örült! :) Szerintem jól esik nekik ez a gesztus, hiszen ők is csak emberek, akik végzik a dolgukat.
2014. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!