Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt aki ballagás/érettségi...

Volt aki ballagás/érettségi után bosszút állt a szemét tanárain? Hogyan?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 19:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Análba raktam őket.
2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mivel nem voltak szemét tanáraim. :)
2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Tudom nem ide tartozik de volt egy film amiben a gyerek megmondta egyik tanárának év végén,hogy mennyire utálja és hogy mekkora alvégfej, mire közölte, hogy amúgy ő fogja érettségiztetni mert a tanára nem lesz itt :D
2014. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ilyen nincs, inkább tök megszeretik egymást a tanárok és a diákok és sírnak, mikor elballanak
2014. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
Én tervezem hogy tönkreteszem mind azokat akik ártottak nekem tanárokat persze
2014. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Ó, dehogy nincs! :D Szemét tanárok vannak, nem is kevés! Nekem nagyon jó terveim voltak, de végül annyira örültem, hogy jól sikerült minden, hogy még azt is megbocsátottam neki, hogy direkt lehúzta a szóbelimet, csak mert nem az ő tantárgyával akartam továbbtanulni... :D
2014. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Rendőr leszek pár év múlva.

Majd megkapják még akik szemétkedtek.

2014. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

3-as, a film címe Éretlenek, youtubeon is fent van teljes hosszában. :)

Én úgy állok bosszút a nyelvtanáromon, hogy idén érettségizem, így többet nem kell heti 6 órában bámulnom. :) Több energiát nem fordítanék rá, nem éri meg.

2014. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
1es "análba raktad őket" - perszeee.. még örültek is neki, nem? Komolyan, nem olyanra gondolok h tönkre teszed az életét, hanem h hogyan érztetted/néd velük h mit tettek veled és h talán nem kellett volna. 7es sok sikert!!!!!!!!! Senkit ne kímélj!!!!!!!!!!:DD
2014. máj. 11. 21:27
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Nekem utána eszembe sem jutottak. Elég kicsinyes ember aki ilyesmire fókuszál. Inkább azon kellene dolgozni, hogy az ember legyen minél sikeresebb. Nem mondom, hogy nagyon bánnék dolgokat az életemben de ha abban a korban kicsit felelősségteljesebb vagyok akkor tuti többre vittem volna :)

Az ilyen bosszúállós dolgok elég kicsinyesek, azt az energiát fel lehet hasznosabb / jobb dolgokra használni.

2014. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!