Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez mennyire normális?

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Bocs ,hogy most írom ki ,de ahogy telik az idő ez egyre jobban érdekel. Nos.... tavasszal mindig van ez a fos teljesítményfelmérés tesiből. És nekünk kézen kellett állnunk bordásfalnál. A tanárnő azt mondta "aki nem feszíti be eléggé a fenekét annak ráütök" és így is volt mindenki azt hitte ,hogy csak hülyül ,de nem. Sorra vágott rá több lánynak is a seggére, köztük az enyémre is. És most nem igazán tudom ,hogy ez a nő leszbikus ,vagy pervervz vagy pedofil vagy csak simán elmebeteg. Vagy manapság csak nekünk furcsa ,hogy ilyesmit megengedhet magának?

2014. aug. 9. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

"Vagy manapság csak nekünk furcsa ,hogy ilyesmit megengedhet magának?"


Régen is mindenki ezt kapta aki nem csinálta normálisan a feladatot, sőt. Csak manapság minden gyerek rögtön a jogairól kiáltozik.

2014. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem normális. Én sem tudom, hogy mi a baja, de én nem engednék egy ilyen embert gyerek közelébe, nemhogy még tanítson.
2014. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
58%
Ez semmiképp sem normális. Lehet anno az volt, de egyáltalán nem az. Az én seggemre csak ne csapkodjon senki, főleg ne a tesitanár, vagy bármelyik tanár. A fegyelmezésnek van jobb módja is ennél..
2014. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem normális.Nekem minden tesitanárom ha kezen kellett állni, és nem csináltad jól inkább segített megcsinálni..Nem a popsipacsit adott.
2014. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk a tesitanár azt mondta, hogy az a csapat, amelyik veszít, kap egy-egy seggberugást...meg is kaptuk, de szerencsére nem a pedofil tanártól, hanem az osztálytársainktól. Amúgy már többször rajtakaptuk, hogy vakargatja a tökét meg a seggét óra közben.

A kérdésedre válaszolva: szerintem hülye a tanárod.

2014. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem ez a megszokott eljárás, de kicsit túlreagálod, ha rögtön "leszbikus vagy pedofil vagy perverz". Nálunk is csinál ilyet a tanár és nem tartozik a felsoroltak közül egyikbe se. Néha még poént is csinálunk belőle.

Tényleg, szerintem picit sokat képzelsz a dologba.

2014. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Firedoom ***** válasza:
81%
A tesi tanarom eleg perverz de eleg viccesen talalja ahhoz, hogy mindenki imadja. Mondjuk o nem viszi tulzasba, de ha ra kell csapni egy lany seggere megteszi :D
2014. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Kéne nekem egy ilyen milf tesitanárnő :D
2014. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Lányos tesi? Ha igen, akkor gondolom azért engedi meg magának, mert lányok között vagytok és tesitanártól nem szokatlan, hogy megfogja a diákokat gimnasztika alatt. Csak viccelődik. Persze, ha ezt túl megalázónak vagy intimnek érzed, akkor nyugodtan tedd szóvá, valószínűleg megérti.
2014. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is ez van… Amikor fejen kellett állni bordásfal nélkül akkor annak a lánynak verte ököllel a fenekét aki az egyik legjobb tesibôl.Pár lánynak még utánna rácsapott,ordított hogy milyen béna,de nem mindenkinél..nálam se :)szerencsére.Biztos nem leszbikus mert van egy cuki kisfia.
2014. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!