Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha 1. óra előtt 40 percen...

Ha 1. óra előtt 40 percen keresztül bent vagyok az iskola wc-jében, feltűnhet valakinek?

Figyelt kérdés

Elég sokan utálnak az iskolában, meg egy nyomorék senkinek néznek miután hibákat követtem el (ezt nem részletezném most), ezért nem szívesen mutatkozok előttük. Osztályteremben az osztálytársaim vannak, folyosókon sok ember, szóval az iskola wc-je az egyedüli hely, ahol nagyrészt egyedül lehetek (csak néha jön be 1. óra előtt 1-2 ember.

De ha én bent vagyok abban a helyiségben 40 percen keresztül, ott töltöm az időmet, bent sétálgatok és gondolkozok, vagy a wc-n ülve tanulok a fülkében, az feltűnhet valakinek? Aki belép, végülis nem tudhatja mikor jöttem be pontosan, annak ellenére hogy meglát bent.


2014. nov. 29. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért érek be olyan korán, mert bejárós vagyok
2014. nov. 29. 14:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első óra előtt valóban nem nagyon járkálnak wc-re.

Aki meg épp bemegy nem tudja,hogy most te már 40 perce dekkolsz a klotyón.

Max ha mindig van 1-2 ember aki folyamatosan elmegy wc-re lehet nekik feltűnhet,de ha mindig más megy be akkor nem hinném.

2014. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ez így nem feltűnő, viszont gondolj bele abba is, hogy ha ez egyszer kiderül, akkor mit fognak rólad mondani/gondolni és hogy fognak cinkelni a többiek. Szóval csak óvatosan vele.
2014. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Utolsónak igaza van!!! Ne zárkózz el előlük. Kik ők hogy bujkálni kéne előlük? ugyan olyan emberek mint te meg bárki más... ha beszólnak ne figyelj oda vagy mosolyoj!!! Hidd el az fogja őket igazán idegesíteni :D nehogymár a wc-n ücsörögjél!!!!!!!!!! Bármit is csináltál ez akkor sem normális dolog!!! ezt ne csináld többet hogy a wc-re menekülsz, nem kell bujkálni!!!
2014. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!