Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiborultam az egész iskola...

Kiborultam az egész iskola előtt. Hétfőn nem fognak hülyének nézni?

Figyelt kérdés
Sírtam is, sokan megvigasztaltak, meg érdeklődtek, segíteni próbáltak. Egyrészt ők mit gondolhatnak rólam, másrészt azok, akik csak végignézték az eseményeket. Volt pár ember, akit véletlen fellöktem, mert annyira szabadulni akartam. Ők is biztos azt gondolják, hogy bunkó vagyok. Nem szeretnék visszamenni, mert félek, hogy "úgy" néznének rám+ nem akarom, hogy minden rólam szóljon és kérdezgessenek, hogy már jobban vagyok-e, egyszerűen el akarom felejteni, de ezt a környezetemtől nem várhatom. Biztos azt gondolják, hogy egy hisztis p***a vagyok, aki mindenért sír, ráadásul bunkó is. Nem akarom, hogy az emberek megbámuljanak és nagy ügyet csináljanak belőle. Szerintetek az orromra fogják kötni, be fognak szólni, vagy ilyesmi?

2014. nov. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének nem néznek, ,max kötekedni fognak.
2014. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeretleneket löktél fel, akkor valószínűleg nem fogják szóvá tenni, max 4 szem közt. Lány vagy és iskolás, még nem olyan különleges dolog ha sírsz.

Találd ki mire mit fogsz válaszolni, valószínűleg hétfőn téma lesz, de utána mindenki megfeledkezik róla.


Esetleg valami kamu történetet is kitalálhatsz, hogy nem amiatt sírtál ami történt, hanem az már csak hab volt a tortán.


Adj rövid válaszokat, és éreztesd, hogy nem akarsz erről beszélgetni.

2014. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha iskolatársak lennénk, akkor nem néznélek hülyének, inkább sajnálnálak, nem tudom mennyien gondolkoznak így. Bár ha sírva lőkted fel őket, akkor bizti látták, hogy nem direkt történt. Hányadikos vagy? :)
2014. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Hát, szerintem ezt ők nem így fogják fel. 8.-os vagyok.
2014. nov. 28. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? :)
2014. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék úgy, mintha mi se történt volna. Ha kérdeznek, már jobban vagyok, bocsi a péntekért, ennyi.
2014. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Az emberek nem a nagy megértésről és az empátiáról híresek, főleg errefelé.
2014. nov. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!