Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hangváltoztató programok?...

Hangváltoztató programok? (youtube)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni youtubozni, de az ismerősok tudta nélkül. Maszk már megvan, de a hangom nagyon felismerheto. (na meg posze is vagyok) vannak ilyen hangmegváltoztato programok, amik a gumimacinál többet tudnak.?

2014. nov. 30. 20:40
 1/3 Magyarmanó ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez fontos kérdés ilyenkor 14 alatt nem éri meg elkezdeni de inkább 16, sikeres csak jó beszéd technikával leszel valószínűleg, Katamori mondjuk pöszén is befutott pedig aztán ő nem kicsit az, de szerintem gondold át. (Nem bántásból én is pösze vagyok) Amúgy mit szeretnél pontosan "videózni"? Meg egy bő szókincs se árt, főleg ha pösze vagy, nézd meg Dancsót, milyen változatosan beszél..Amúgy ha ilyen Minecraft meg Cs a terved azt hagyd is mert azokkal már szinte esélytelen befutni ráadásul tömérdek mennyiségben vannak már.
2014. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából fogszabályzóm is van :/ a szókincsem sokkal bővebb mondjuk egy goodlikenál, egyébként az volt az ötletem, hogy így direkt úgy karakterizálom magam, hogy papírból kivágott maszk, pöszeség, butaság, álcímek, nagyon elbaszott minecraft videók, tehát ilyen vicces fricska a youtubetársadomnak, ami persze érzékelhetően ironikus lesz. tehat kb dancso utanzat :D
2014. dec. 11. 19:37
 3/3 Magyarmanó ***** válasza:
Ez jó is lehet, de a maszkot ajánlom, mert megleszel szólva eleinte rendesen, annyira ne hasonlítson Dancsóra se, mert azért is csak leszólnak majd, hajrá!
2014. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!