Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennek az osztálytársamnak mi...

Ennek az osztálytársamnak mi lehet a baja velem?

Figyelt kérdés

Angolórán ketté van osztva az osztály, amelyik csoportban vagyok én ott van az osztály kisebb része, elég kevesen vagyunk. Egy fiú osztálytársam mellett ülök (muszájból ül mellettem, a tanár akaratából), aki egy átlagos, viccelődős, nyugodt természetű ember.

És elég furcsa velem, furcsa volt mindig is. Ott ülünk egymás mellett, és egy árva szót nem szólt még hozzám, csak ha órán párbeszédezünk mondjuk. Én ha kérdezek tőle valamit, arra rövid választ kapok, de ennyi, magától egy szót nem szól hozzám valamiért. Ha nincs kész a házifeladata és el akarja kérni valakitől, azt se tőlem kéri, hanem megkérdez másokat, ha kell akkor vár rájuk szünetben, hogy bejöjjön valamelyik a terembe.

Nagyon el akarja kerülni a kommunikációt velem. Egy ilyen embernek mi lehet velem a baja?

Én is fiú vagyok amúgy


2014. dec. 1. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tőle... Max nem fogja megmondani de legalabb megprobaltad, ha meg tovabb is ugy fog viselkedni tegyel ra magasrol
2014. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hat elosszor is kérdezd meg tole h mi a baja veled.

Lehet h nem vagy szimpatikus neki.. vagy egyszeruen mas a tarsasaga. Hagyni kell az olyat. Ne erdekeljen. :) csak magadat emeszted vele..

de nem lehet h regen vagy valamikor megbantottad?:/

bar sztem az elobbi a valoszinubb. Keress mas baratot , angolon meg legyel olyan mint eddig. :) nem biztos h kell eroltetni. Ha akar ugy is jon, ha akar ugy is nyitni fog. De szertintem semmi baja. :)

15/L

2014. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is így viselkedik egy fiú, de én lány vagyok.. ennyivel másabb az én helyzetem ez mit jelenthet akkor?
2014. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!