Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy leszbiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy leszbikus osztalytarsamnak tetszem és úgy érzem, hogy nekem is tetszik, de közben aki ezt tudja máshogy viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Elmondtam a barátnőimnek és teljesen kiakadtak, azt mondják, hogy ez lehetetlen és sürgősen felejtsem el. Azonban ezzel a lánnyal mindent meg lehet beszélni, és bevállalós, ami mar kellett az életembe. Nemtudom, hogy képes lennék-e vele bármilyen testi kapcsolatra. Nem vagyok leszbikus, se biszexuális, és nem is érzem, hogy azzá váltam volna, kérlek segítsetek!

2014. márc. 29. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Felszínes emberek kedvéért egy értelmes kapcsolatot eldobnék el? Jó kérdés.
2014. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy? Hiányzik? Ha tudod ezekre a választ akkor azt id tudod megéri e a bnőidre hallgatni. Én biztos tojnék a fejükre. Fogadkanak el úgy ahogy vagyok ha meg nem tetszik keressenek mást.
2014. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*is

*fogadjanak

2014. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy felszínesek, az egyikükkel már 8 eve barátok vagyunk, nemtudom, hogy megér-e ennyit.
2014. márc. 29. 14:33
 5/9 Magányos_srác ***** válasza:

Kedves kérdező! Azzal kezdeném hogy én pedig mozgássérüt vagyok.. bottal járok. Azt szoktam mondani hasonlóan járok a sorozatból ismert Dr House -hoz. Mert manapság így könnyebben elképzelik s tudhatják nem is olyan vészes dolog! De mégis kevés az igazi barátom s sokan eltüntek durva felismerések után olyanok is akiket igaz barátnak hittem..

Azt érzem hogy magad sem tudod mit érzel, de jól figyelj rám! Az igaz barátság nem csak abból áll hogy lelkizünk és hű de jó! Néha vannak dolgok mint ez is ami próbára teszi a barátságot! Röviden akik eltünnek csakmert épp egy lányt szeretsz, hát az ilyen ember sosem volt igazán a barátod még ha 8 évig úgy is hitted... a próbák döntik el ki az igaz barát

2014. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Magányos_srác!

Igazad az egészben amit írtál, köszönöm! Egyrészt én sem tudom még, hogy mit szeretnék, de abban biztos vagyok, hogy ez a 8 éves barátság nekem tényleg sokat ér, és nehéz elviselni, hogy máshogy néz rám az az ember, akire úgy éreztem eddig, hogy bármiben számíthatok. De ez a lány, aki tetszik nekem egyszerűen szenzációs, félek...

2014. ápr. 2. 18:46
 7/9 Magányos_srác ***** válasza:

Kedves kérdező! Sokat gondolkodtam még mi mindent írhattam volna neked. Én azt gondolom egy barát dolga az, hogy őrültséget csinálsz, akkor felnyissák a szemed. De ezek az álszent emberek csak visszafognak! Mert félnek, de ez nem a te bajod! Bár néha igen vékony a határ a szerelem és az őrület közt nem igaz ?

Én már a helyzetem miatt is, réges-rég megtanultam kiszúrni és lerázni azokat, aki úgy sem fogadnának el annak, ami vagyok! Persze hogy nekem is fáj mikor hosszabb idő után egy addig barátnak hitt valaki kigúnyol! Nincs is sok igaz barátom! De azok, akik megmaradtak, úgy fogadnak el, ahogy vagyok! Előbb-utóbb te is megtalálod majd ezt a közösséget!

A helyedben én nem filóznék azon mi lesz ebből a kapcsolatból! Ki tudja? Lehet, hogy később majd egy fiúba szeretsz, sose lehet tudni! Most a jelen a fontos! Lerázni mindazokat, akik visszafognak, és megélni ezt az egészen új érzést

2014. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van, kezdem felfogni, hogy mit is jelent ez az egész helyzet és az is, amit te mondasz. Lehet, hogy nem gondolnád, de nagyon sokat segítettél! Köszönöm :)
2014. ápr. 4. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Én így jártam először lánnyal...bevállalós, szenzációs elképesztő lány volt. 16 évesek voltunk.

Szerintem ő pont úgy vonzott engem, mint téged ez a lány, szóval átérzem a helyzeted.

Én nem bántam meg, hogy jártam vele :)


20/L/L

2014. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!