Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van vagy volt olyan iskolatárs...

Van vagy volt olyan iskolatársatok, aki megutáltatta magát a társai nagy részével? Mit követett el?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól tanult, meg szerették a tanárok! De kiutáltuk magunk közül a kis eminens kecskét!
2014. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Engen nagyon nem szerettek az osztálytársak anno, mert nem mentem velük kocsikat rongálni, meg vonatokat dobálni, ráadásul meg is mondtam a körzeti megbízottnak név szerint kik dobálnak vonatokat. Meg akartak ölni pillagókéssel.
2014. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Tul rossz tanulo volt ...nem ertett semmihez, mindenen vihogott hat enyhen szolva csunyacska fiu volt, lusta dog volt....Ezert nem szerette senki ..
2014. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hannus21 válasza:
Van, totál beképzelt és bunkó ezért így kimarad úgymond az osztályból
2014. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Arwen Undómiel válasza:
Én. A régi osztályom betéve utált. Meg az osztályfőnők is. Mit csináltam? Semmit. Önmagamat adtam, és nem álltam be birkának. Ennyi.
2014. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
És mi lett belőled?
2014. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Arwen Undómiel válasza:
Most hatosztályosba járok, történeteket írok és régésznek készülök. :D
2014. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Arwen Undómiel válasza:
És magasról teszek az olyan idiótákra mint a volt osztálytársaim. :D
2014. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem az egyik osztálytársam elmondja magáról az égő dolgait amikre senki sem kíváncsi ( pl.: az apja kölöknek hívja ) és ezzel csak azt akarja hogy felfigyeljünk rá de így csak csúfoljuk. No meg igen csak furcsa hogy tesin focizunk azt mondja hogy ebben ő nagyon jó rá szólok hogy ne dícsérje magát erre azt válaszolja hogy otthon gyakorolt aztán meg szószerint 2-ször is rárugott üres kapura 1 és fél méterről aztán elcseszi...
2014. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abban mi az égő, hogy az apja kölöknek hívja?
2014. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!