Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy iskolatársatok, akit...

Ha egy iskolatársatok, akit sokan utálnak, próbálna veletek barátkozni, zavarna ha vele együtt kéne mutatkoznotok?

Figyelt kérdés
Szóval őt kiközösítik, utálják valamiért az iskolában, veletek egész normális és barátkozni akar. Ebben az esetben, zavarna titeket ha vele kéne mutatkoznotok a többiek előtt, azok előtt akik utálják őt?
2014. nov. 16. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem zavarna

Ha megismerem és megkedvelem,akkor igen.

sőt akkor meg is védeném ha kellene

2014. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? És miért érdekelne, hogy a többiek mit gondolnak? Ha jófej a gyerek, akkor barátkoznék vele.
2014. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Elég érdekes kérdés, én nem bunkóznék vele, de nem hinném, hogy érdemes lenne kockáztatni a saját stabil helyzetemet másért. Ez most lehet, hogy gonoszul hangzik, tudom, hogy milyen érzés kiközösítve lenni, de jobb lenne a hátralévő éveket nyugisan eltölteni mint szenvedve.
2014. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem zavarna, ha barátkozni akarna velem, de szerintem én alapból is próbálnék vele barátkozni, volt már rá példa. Mindenki tud jó fej lenni, ha olyan társaságba kerül, ahol azt érzi, hogy elfogadják és bízhat másokban.


Utolsó, te pedig szintén kiközösítesz inkább valakit csak azért, mert az érdekel, hogy mit gondolnak mások. Ha pedig mások szekálnának amiatt, mert te olyannal barátkozol, akikkel ők nem, akkor nem is a barátaid, de még csak haverok sem. Majd felnőttként gondolj vissza erre a kérdésre és látni fogod mennyire gáz is amit írtál.

2014. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig sajnáltam azokat, akik ki lettek közösítve...általában magamtól kerestem a társaságukat. Biztos rossz lehet egyedül :/
2014. nov. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Annyira azért nem gáz amit írtam szerintem. Én alapból nem szeretem a szekálókat és a barátaim se azok, viszont ha tegyük fel én elkezdek barátkozni a kiközösítettel akkor lehetséges, hogy a szekálók engem is célpontnak vennének és akkor már ott a baj.
2014. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha velem rendes,kedves,normális akkor én mutatkoznék vele és kiállnék mellette.Próbálnám a többiekkel is megkedveltetni,kibékíteni. :)
2014. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!