Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan érjem el hogy menô...

Hogyan érjem el hogy menô legyek az osztályba? és hogy akarjanak a fiuk?

Figyelt kérdés
normális válaszokat légyszi:))

2014. dec. 3. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Sz#pd le a tanárt
2014. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak azért akarsz menő lenni, hogy akarjanak a fiúk? Szerintem fölösleges mert úgyis fogsz találni biztos (idővel) egy olyan fiút aki magadért fog szeretni. :)
2014. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firedoom ***** válasza:
A normalis sracok oda se mernek menni egy meno csajhoz, hiszen "ugyis visszautasit"
2014. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Sportolj keményen.


A fiúk oda vannak a szép formákért.


Lehet ez kerek popsi vagy egy nyáron kivillantott szép has ha felveszel egy toppot.De még egy szép vékony formás női kar is vonzó tud lenni a lábakról nem is beszélve.


Ápolt külső, jó smink, szép hosszú haj vagy ha rövidebb akkor is jó fazonra lehetőleg fru-fruval.


Szép alakra feszülős cuccok, latex gatya egy jó magassarkú csizmával.


Nem kell feltűnően qrvásnak lenni vagy ilyesmi csak egy kicsit kivillantani az előnyöket.


Körmöket szépre megcsinálni, én személy szerint elhányom magam ha egy nőnek a keze gusztustalan.


Ápoltság,igényesség,sport.

És nem vagyonokból. Feszülős gatyát kapsz a kínaiba is 500-ért, szóval nem pénzfüggő a dolog.

2014. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél kedves, "jófej", nem mindig az a menő aki beszól.

Feltéve, ha a pozitív "menőségre" vágsz.


Nekem nagyon tetszik, ha egy formás lány "feszülős" farmerban van.

Nem kell feltétlen smink, vagy kivágott póló, aki szép az mindenhogy szép :D

Ez a "cicagatya" vagy mi a halál szerintem egy harisnya, nem tartom szépnek, vonzónak.


Persze ha qrvás menő akarsz lenni, akkor szóljál be mindenkinek, aki szembe jön, legyen rajtad 5 kiló smink, csak kivágott ruhát hordj stb. Bár szerintem ez azért már szánalmas.

2014. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!