Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek be egy új...

Hogy illeszkedjek be egy új iskolába és egy új osztályba?

Figyelt kérdés
2 éve járok erre a szakra amin most vagyok de a 3. az valami iszonyuan nehéz és úgy érzem hogy ez nekem nem megy egyáltalán és nem is érdekel ez a szak.. az osztályba se sikerült beilleszkednem 2 év alatt kiközösítenek, sok szaktantárgyam van amikhez a legkevésbé értek? szerintetek megtegyem hogy átiratkozzak olyanra ami érdekel?
2014. okt. 26. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyel kedves, baratsagos :) Es persze ad onmagadat :)
2014. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zoricabones ***** válasza:

Szia!

A jelenlegi érdektelenséged csak azért van, mert nem megy jelenleg a tanulás vagy a szak. Ha menni fog, meglátod máris jobban fogod kedvelni. Mindig lesznek ilyen akadályok és meg kell tanulnod átküzdeni magadat rajtuk. Ha átiratkozol azzal nem oldasz meg semmit. Ha később se lesz érdeklődésed a szakhoz, mikor már teljesen képben vagy vele és túljutsz a nehezén akkor már biztos jó döntés lesz az átiratkozás. Ezzel kapcsolatban ajánlom a felvi.hu weboldalt, ami segít újat választani. :D

Az osztály ha kiközösített az részben a te hibád, ezt be kell látnod, de ez nem olyasmi, ami elől el lehet futni. Próbálj meg a párhuzamos osztályban barátok után nézni, vagy ki tudja... lehet hogy van egy srác vagy lány aki ugyanolyan helyzetben van mint te, vagy hasonlóban.

Remélem segítettem. :D Kitartást.

2014. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azaz hogy már 6 éve szenvedek ezzel a problémámmal és sehogy sem tudom megoldani
2014. okt. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!