Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha egyedül...

Mit csináljak ha egyedül vagyok az iskolában?

Figyelt kérdés
Járok egy tanfolyamra. Szinte minden lány roma, egy kivételével. Vele összebarátkoztam, de otthagyta az iskolát 2 nap után. Így most egyedül maradtam, nincs kivel beszélnem. Nekem nincs kedvem ilyen züllött emberekkel beszélgetni, akik állandóan csak cigiznek a szünetekben meg egyéb okok miatt. Fiúkkal pedig váltok egy pár szót, de ennyi, de ők nem romák. Sok mindenre nem is mondanak semmit amit mondok. Sokszor úgy érzem magam mint ha egy UFO lennék. L/20
2014. dec. 3. 18:49
 1/4 anonim válasza:
Lehet, unalmas dolgokról beszélsz a fiúknak. Vagy csak nem közös az érdeklődésetek. Vagy ők az agyhalottak a többi romával egyetemben. Pedig a helyedben velük barátkoznék, mivel nem romák, és hátha találtok közös pontot.
2014. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük arról a tanfolyamról kapcsolatban ahova járunk. Kérdeztem tőlük érdekli-e őket a tanfolyam, vagy hogyan hívják őket stb, de nagyon vissza se kérdeztek semmit.
2014. dec. 3. 18:54
 3/4 anonim válasza:

Na gyere, én beszélgetek akkor veled.


#1 voltam. Meséld el milyen tanfolyam ez. Priviben.

2014. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foci? Mármint közös témának a fiúkkal.
2014. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!