Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne szivasson?

Mit csináljak, hogy ne szivasson?

Figyelt kérdés
A történelem tanár kinézett magának. Állandóan piszkál... Sosem ad jó jegyet. Eddig nem volt bajom a történelemmel,de most így hogy direkt szivat kezdem megutálni. Mit csináljak, hogy a tanár ne bántson? Folyamatosan engem feleltet. Mindenkinek 2 vagy 3 jegye van, nekem 7. Ha beszedi az esszémet amit otthon kellett megírni akkor mindig 4-est kapok rá. Ha megkérdezem,hogy mi a baj vele azt mondja,hogy nem tudtam jól összefüggően összerakni. Megkérdezem,hogy hogyan rakjam akkor legközelebb akkor azt mondja,hogy nem tudja, de most haladnunk kell az anyaggal,mert le vagyunk maradva.
2014. dec. 8. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj szülői segítséget, fejtsd ki nekik bővebben a szituációt :) Ők biztos tudni fogják, hogyan lehetne megoldani ezt a helyzetet.

A te szemszögedből eléggé úgy tűnik, h pikkel rád, de az is lehet, hogy megérdemelten, vagy legalábbis azt ő szemszögét nem ismerjük. Ennyi infó alapján nehéz megállapítani, mi lehet a tényleges ok. Lehet csak látja benned a tehetséget, és ezért nyom így előre, lehet, hogy csak szimplán egy p*cs, lehet szar napja volt.

2014. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Off: nekünk is mindig azt mondja töri órán a tanárunk (aki az ofőnk is), hogy lehet azt is csinálni, hogy felelteti azt gyereket, aki múlt órán is felelt. Persze nem csinálta még ezt.


Különben te hogy érzed, jól feleltél? És erre ad rossz jegyet? Akkor mindenképp kéne szólni ofőnek, szülőknek, mert ez tényleg gáz így. Főleg akkor, ha te jól feleltél.

2014. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!