Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak engem idegesít fel a...

Csak engem idegesít fel a gondolat, hogy egy 'szellem' itt szivasson?

Figyelt kérdés
Csak mert mikor olvasom, hogy kísért valakit a szellem, meg ilyet reccsent a szekrény, meg valaki tolja az ágyat meg hasonlók, akkor nekem egyből az jön le, ha itt mászkálna egy testelen lélek, én úgy elküldeném az anyja p*csájába (már bocsánat) hogy többet vissza se nézne... Engem szellem, démon :D, vámpír meg ilyen hasonló dolgok, sosem riogattak... Vannak körülöttem is fura dolgok, de valahogy én nem értem hogy egy léleknek miér lenne jó hogy valakit szekál, ijeszteget? Velem egyszer csinálná meg, úgy bekiabálnák neki hogy többet tuti a tájamra se nézne... Nem érdekelne a jó szándéka sem.. Lehet ezért nem érzékelem őket, mert ilyen idegesség kap el még a gondolattól is? Vagy csak mert az egész egy b*romság, és olyan hogy itt maradt lélek, más névem szellem nincs is? Néha viszont vannak történetek, amik valóségosnak tűnnek.. Szerintetek? 14L
2011. dec. 3. 23:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*valóságosnak, bocsánat
2011. dec. 3. 23:19
 2/22 anonim ***** válasza:
mindennek eljön a maga ideje hidd el!!
2011. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
:D Elhiszem én :))
2011. dec. 3. 23:40
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dolgokon jár az ember esze, akkor természetes, hogy beképzeli magának a dolgokat (velem legalábbis így van). Ha pl. elolvasol pár ijesztő történetet, akkor egy teljesen átlagos reccsenésről (pl. hőtágulás) rögtön az jut eszedbe, hogy szellem van a házban.
2011. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Így van második... Csak nagyon sokan tényleg bemagyarázzák maguknak, de még valahol mindig elhiszem, hogy lehet hogy tényleg léteznek.. Vannak érdekes dolgok, olvastam már itt az oldalon is, elég hihető dolgot... Nem tudom igazából eldönteni, (meg nem is az én dolgom) hogy léteznek-e, vagy csak mindenki mindent bemagyaráz magának, vagy itt, eteti a népet...
2011. dec. 3. 23:47
 6/22 anonim válasza:
Egyetértek előttem szólóval. De azt, hogy ki miben hisz, azt mindenki maga döntse el, és aki hisz a szellemekben annak hiába magyarázza más a fizikát, vagy ilyesmit. aki meg nem hisz... az meg nem hisz, és nem is parázik ilyesmitől, én előbb tartok egy kóbor kutyától, mikor megrezzen egy bokor, mint egy szellemtől... de mindenki más.
2011. dec. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
üvölts csak rá nyugodtan küld el az anyjába aztán majd még durvább lesz .
2011. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

3.válaszoló: Én is jobban félek a kézzel fogható félelmetes dolgokban, mintsem testelen lelkekben...Valahogy egy kóbor kutyától én is jobban megijednék mint, hogy megreccsen a szekrény, ami lehet azért is mert halkabb este minden mint nappal, vagy mert éppen a szekrénybe, valamilyen tárgy megmoccant...

4.válaszoló:Épp az ilyen dolgoktól kapok idegbajt, miaz hogy itt egy szellem vagy bármi elkezd engem ijesztegetni... :@ :S Remélem nem is fog, meg eddig hálisten ilyen nem is volt... Minden dolgot próbálok, teljesen ráfogni a fizikára.. Lehet mert nem nevelték a szüleim belém, ezt a szellemesdit... Szerettem nagyon a mamám, aki már nem él, 7 éves voltam mikor meghalt, mégsem jár(t) vissza kísérteni soha... Csupán jó szándékból sem... Szóval én lehet ezért nem is hiszek ebben.. A másik, nem régen a szomszédom meghalt, egyszer olyan volt mintha a szomszédból kopogtatott volna az ablakomon valaki (de bármi lehetett) Meg egyszer éjjel arra keltem, hogy valaki vágja a fát, pont úgy ahogy Ő szokta.. Azóta semmi ilyen, szóval biztos valami más volt... Én még nem találkoztam velük, pedig haltak meg körülöttem emberek, akik sokat jelentettek nekem...

2011. dec. 4. 10:20
 9/22 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy nem tértek vissza.am meg max akkor csinálnák azt veled ha ártottál volna nekik valamit akiben meg jóban voltál az meg úgyis békén hagy.meg ha ártottál neki is akkor is lehet inkább nyugszik a francba ott ahová került elvégre nem mindenki jön vissza ijesztgetni.
2011. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ötödik: Hálisten nekem akkor békés rokonaim haltak meg, nem jöttek vissza :)) Köszönöm a válaszokat
2011. dec. 4. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!