Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érd Ķós károly Szakközépi...

Érd Ķós károly Szakközépiskola? Mi a véleményetek erről az iskoláról? Milyen átlag kell, hogy fel vegyenek? És hogy nagyon gyökerek az emberek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs jó véleményem róla, nem ismerem annyira, inkább a VMG után érdeklődöm, amiről sok jót hallottam.

Nem hiszem, hogy olyan magas átlag kellene ebbe az iskolába...

Az utolsó kérdésre mindössze csak annyit tudnék válaszolni, hogy mondtak nekem olyasmiket, hogy elveszik a kajád és megeszik előtted, úgyhogy elég valószínű, hogy gyökerek.

Azt mondom, hogy oda ne menj semmiképp. Vannak erősebb sulik a közelben (pl. SZISZKI). Én ezt az iskolát még meg sem jelölném, bár még ezen az éven kívül van 1 évem általánosban, szóval még messze van...

2014. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Rengeteg cigány, tanulatlan, balhés társaság...

Átlag olyan 3,0 lehet, de húzzák fel őket rendesen, hogy minél hamarabb végezzenek és ne keljen foglalkozni velük..

Pl olyan kérdés volt fizika dogánál, hogy milyen színnel van kiemelve a könyvben a definíció.

Ha teheted, ne menj oda!

Inkább járj át Battára a sziszkibe vagy az aranyba, ha a vmg-be nem vesznek fel

2014. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2014. dec. 28. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy van ott normális ember is (persze nagyon kevés számban), ismerősöm a Kőrösiből (!) ment át oda. Nem is értem.
2014. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!