Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elküldhet a tanár pszichológus...

Elküldhet a tanár pszichológushoz a válaszaim alapján?

Figyelt kérdés

Iskolában volt egy kérdőív, ami két részes volt. (egy családdal és egy magunkkal kapcsolatos)

Igennel és nemmel lehetett válaszolni. Azthiszem 80 kérdés volt kb. mind a kettőben.

Na most... én nem vagyok se depressziós, se antiszociális vagy egyebek (a kérdések a lelki világunk felé hajlottak) , de volt néhány válaszom amit csak úgy beírtam aznap, mert már fáradt is voltam meg egyebek.

Nem sok kérdésre emlékszek, viszont volt egy amire igen.

"Gondoltál már arra, hogy jobb lett volna meg sem születni?" erre igent írtam, de most mivan, ha úgy fogják érteni, hogy én a nap 24 órájában erre gondolok és behívják a szüleimet? Elég gáz lenne, mert amúgy semmi bajom sincs és ez teljesen kedvfüggő, hogy mikor mit érzek.

Hallottam ma, hogy egyik oszt.társunk apukáját behívták és egyeztettek időpontot az iskolapszichológushoz.

Szóval ha annak a lánynak már megnézték a válaszait akkor mindenkinek megnézték már az osztályban?


2015. jan. 5. 16:00
 1/1 Kingacorbi válasza:

Hát elmondod nekik hogy csak egyszer gondoltál rá és nem ez jár a fejedben folyamatosan. :) Akkor tudni fogják :)

Meg ha semelyik sem igaz az olyanok közül amik miatt a szüleid bemehetnének akkor ki tudod magyarázni magad :)

2015. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!