Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit egyek, ha az osztalyfonok...

Mit egyek, ha az osztalyfonok kenyes kis p*csanak tart? 13/L

Figyelt kérdés
Meg nyaron, az osztalykirandulasra vittem hajvasalot, mert ha nem vasalom minden reggel ugy all, hogy... Egyszoval borzalmas. (Azota nem vasalom, mert mas lett a hajam es igy se tett jot neki). Es szerintem azt hiszi hogy kenyes kis kiralykisasszony vagyok, pedig csak nem akartam hogy mindenki a hajamon rohogjon. Szerintetek? Ha ezt gondolja igaza van?

2015. jan. 4. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Részben igaza van
2015. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Részben igaza van. Hogy mit egyél?? Hát ugyanazt amit eddig. :D
2015. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Átkutatta a táskád és megnézte, hogy van-e nálad hajvasaló? Vagy minden reggel ott állt melletted a tükörnél és nézte, ahogy vasalod a hajad?

Hogyan lett ez ennyire központi téma?

2015. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1, #2, miert?
2015. jan. 4. 13:14
 5/18 A kérdező kommentje:
#3, nyitva colt a borondom es latta.
2015. jan. 4. 13:15
 6/18 A kérdező kommentje:
Tegyek* volt*
2015. jan. 4. 13:15
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
13 evesen egyszeruen tul sokat foglalkozol a kulsoddel.
2015. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Én biztosan nem vasalgatnám mindig a hajam. Olyan nincs, hogy muszáj. Válassz másik frizurát, hajmosás után szárítsd szépen be, akkor is jól fog állni.

De nem hiszem, hogy a tanárodat különösebben érdekelné, hogy mit csinálsz a hajaddal.

2015. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mar nem vasalom de akkor muszaj volt akkor is ha elotte beszaritottam.

Csak elegge ugy nezett ram miutan latta a hajvasalot...

2015. jan. 4. 13:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle, mi köze hozzá. Nem értem miért bántjátok szegény lányt, enny ierővel hajszárítót se használjuk, mert nem természetesen szárad meg a haj. Baromság. Attól senki nem lesz kényes, mert nem akarja, hogy új álljon a haja, mint aki konnektorba nyúlt. Az osztályfőnökdnek szerintem túl sok a szabadideje ahhoz, hogy más magánéltetvel foglalkozzon.
2015. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!