Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár hogy lehet olyan...

Egy tanár hogy lehet olyan barom, hogy azt mondja "nekem mindig igazam van, nekem akkor is igazam van, ha nincs igazam"?

Figyelt kérdés

Szitu alap: osztálytársamat állítólag lopáson kapta egy tanár. Bevitte a tanáriba az osztályfőnökhöz. Osztályfőnök kérdezi a diáktól: hogyan történt akkor a dolog? A másik tanár egyből félbeszakítja: hogyhogy hogy történt? Úgy történt ahogy én mondom! Ha én azt mondom úgy történt akkor úgy történt.

Diák kérdezi: ha loptam és tetten ért, akkor nem volt időm a lopott dolgot eltenni akkor annak itt kell lenni nálam.

És akkor hol van? Hát hol? Mert itt nincs.

Osztályfőnök kérdezi a tanártól: tényleg akkor hol van a lopott dolog? Eldobta? De mikor? Nem volt rá alkalma.

A tanár: nem tudom hol van, de lopott. Nehogy már egy takony kétségbe vonja a szavamat.

Majd a mondat: nekem mindig igazam van, nekem akkor is igazam van, ha nincs igazam.


???


Hát miért ki ő, az atyaúristen? Dehogy az, csak egy csóró barom, aki nevetséges pénzért rongyolja az idegeit nap mint nap egy csomó cigány között és eljátssza a „tanárt” ahelyett hogy elmenne dolgozni. Már úgy értem, amivel pénzt is lehet keresni.


2015. jan. 3. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ombucman segít a fajtádon.
2015. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Könnyű lebarmozni azt, aki többször annyit tanult és tud, mint te. A kérdés az, hogy Te loptál vagy nem loptál ?
2015. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Itt ne várj normális választ. Sokan csak a tekintélyelvűséget tudják értelmezni, a racionalitás, higgadt gondolkodás az olyan nem nekünk való.

Mit amikor valakinek azért van igaza, mert jobban üvölt, erősebb, meg az apád vagyok...

2015. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem voltunk ott. Ám olyan részletek vannak az írásban, amiből az derül ki, nem egyenes a beszéde a kérdezőnek.
2015. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Madárkám, szövegértelmezés egyes!

Én loptam? Nem rólam szól a sztori, ha a gyök agyaddal végig tudod olvasni.


A kérdés az, hogy Te loptál vagy nem loptál ?

2015. jan. 3. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit akar a kérdező? - nem derül ki a kérdésből.
2015. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy dühös vagy én is az lennék a helyedbe , de a düh ne befolyásolják a tettedet sem a gondolataid . Itt egyszerűen egy olyan felnőttről van szó aki gyermek korában vagy sokszor tévedett vagy lehülyézte a többi . Ne foglalkozz vele hidd el nálunk is van egy pontosan ilyen tanár aki azt hiszi hogy mindig igaza van . Én meg egyszer úgy leosztottam egy találós kérdéssel hogy bevitetett az igazgatóiba . Hála isten hogy az igazgató nő normális volt és még a tanárt is leosztotta . :-)
2015. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az lehetne a megoldás, hogy a fajtátok befejezi a lopást esetleg.


Később meg majd a rendőr kap el, és majd arra is lehet habzó szájjal ugatni, hogy honnan veszi hogy igaza van, amikor minimálbérért dplgozik, és nem olyan gazdag, mint az apád, a cigányvajda.

2015. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ukmuk schmuck
2015. jan. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!