Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megütött az osztálytársam...

Megütött az osztálytársam ököllel annyira hogy percekre beszédültem és remegtem be van dagadva a homlokom hogy intézkedjek?

Figyelt kérdés
Szüleimet nem akarom belekeverni ebbe magam akarok intézkedni. Kórházba menjek balesetire vagy hogy kezdjem el?
2015. jan. 9. 12:08
 1/6 A kérdező kommentje:
18/F
2015. jan. 9. 12:09
 2/6 anonim válasza:
15%
Ott helybe vissza kellett volna neki verned egy sallert, így már nem tudsz mit csinálni. Hacsak nem várod meg suli után.
2015. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj látleletet vetetni és jelentsd fel.
2015. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látlelet, feljelentés, igazgató. A szülőket szerintem nem tudod kikerülni.
2015. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az a baj, kedves előttem írok, hogy mi a bizonyíték? Hiába vesz látleletet: Nem én voltam - el van intézve. Sajnos ez így megy.
2015. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, látlelet. Szerintem háziorvos vehet fel látleletet, max elküld a megfelelő helyre.


Mivel még sztem nem töltötted be a 18-at, így nem vagy teljes jogi személy, így a szüleidet nem tudod kihagyni a dologból. Tehát ha elmész a rendőrségre feljelentést tenni, akkor a szüleidnek is alá kell írni stb.


Ha a rendőrségen feljelentést teszel, akkor meg fogják kérdezni, hogy látta-e valaki az esetet. Ha igen, behívhatják őket tanúskodni. Egyébként a dolog azon is múlik, hogy a sérülésed 8 napon belül vagy túl gyógyuló. Sztem az előbbi, úgyhogy igazából nagyon a rendőrség nem fog semmit tenni.


Igazgatóhoz egyből elmehetsz, sőt, még aznap meg kellett volna tenned. Ilyen esetben az igazgató fegyelmi vétséget kezdeményezhet a gyerek ellen, mert sztem a suli házirendjében is benne van, hogy nem szabad verekedni.

2015. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!