Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék, ha osztálytársam...

Mit tehetnék, ha osztálytársam folyamatosan piszkál?

Figyelt kérdés

Most mentem gimnáziumba, és kicsit nehézkes volt a beilleszkedés, mert zárkózottabb vagyok, mint mások. De végül, jól alakult, vannak barátaim, és mindenki elfogad, kivéve egy gyereket. Rettenetesen beképzelt, és kb. másfél fejjel magasabb is mint én. Ezért néha olyanokat is csinál, hogy elkezdi szorongatni a nyakam. De ez nem olyan gyakori, de folyamatosan megjegyzéseket tesz rám, vagy szüleimre, vagy barátnőmre. Ma például lefotózott, és ott röhögött rajta, meg gúnyos dolgokat rajzolt a képre. Nagyon megalázónak érzem ezeket a dolgokat, és nem tudom, hogy mit tehetnék. Lehet hogy csak nekem megalázó? Kicsit érzékenyebb vagyok mint mások, de tényleg nagyon rosszul esik. Van amikor azzal piszkál, hogy kicsi vagyok, van amikor az öltözködésemmel, meg egy csomó minden mással. Mit tehetnék ellene?

Előre is köszönöm

15/f


2015. jan. 6. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ő élete se lehet tökéletes ha veled foglalkozik. Ezek alapján még azt is megkockáztatom, hogy féltékeny rád és a kisebbségi érzését próbálja rajtad leverni.
2015. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ilyen azért van hogy téged próbáljon idegesíteni.


nálam is van egy ilyen gyerek,és még egy csoport bontásos napon is el kell viselnem


ha normálisat kérdez válaszolok,ha bunkozik inkább lehajtom a fejem a padra.


nem kell vele foglalkozni,a suliban meg amugyse bánthat.

2015. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a többiek befogadtak akkor egy hülye miatt nem kell paráznod.

ha látványosan leszarod akkor egy idő után unalmas leszel neki és lekopik.

2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) nem fog érdekelni, és egyszer csak békén hagy
2015. jan. 7. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal a pár barátoddal álljátok körül és mondjátok neki, ha nem hagy békén agyonveritek...
2015. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!