Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kezeljem? Az osztálytársa...

Hogy kezeljem? Az osztálytársam, és nem akarok neki előbújni, de már fusztrál.

Figyelt kérdés
Meleg vagyok. 17 éves, idén érettségizem. Az egyik osztálytársammal gyakran beszélgetünk, és jó társaság, de néha talál az interneten egy-egy érdekes melegellenes cikket, amit átküld. Én már mondtam neki, hogy nem vagyok nyitott ezekre a homofób cikkekre, de ő küldi, majd másnap hivatkozik rá. Nem bánt, csak már kezd zavarni.

2014. dec. 29. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Éppen arra vár,hogy előbújj neki.Szerintem idegesíti,hogy nem tudja biztosan,ezért cukkol vele.

Vágd az arcába...szerintem ő is meleg azért csinálja ezt.

Csak rossz nyomozási eszközt választott....

2014. dec. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...

Én biztos nem így közelednék egy másik meleghez..

A meleg is,akkor ilyen "látens homofób" meleg...

Na,az ilyenektől rosszul vagyok...

2014. dec. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%

Amikor elkezdi mondani másnap a mondandóját a cikkel kapcsolatban, akkor nézz rá unottan és mondd meg hogy k..vára nem érdekel ez téged és fejezze ezt be mert nagyon zavar. Ha meg rákérdez, hogy miért, akkor szimplán mondd meg, hogy azért, mert van valaki, XY ismerősöd, vagy testvérednek/kutyádnak/szüleidnek valami ismerőse, aki meleg, és tök jófej ennek ellenére, és ezért nem is érdekel téged a homofób cikk amiket küld. Így nem fog gyanakodni, viszont remélhetőleg le fog állni. Sok sikert :D

18/F/M

2014. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak kretén homofób. Mondd meg neki erélyes hangnemben, hogy téged nem érdekel ez a téma. Szerintem ne nyílj meg neki a coming outtal.
2014. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!