Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, ha egy gyermekotthonban így bánnak velem a társaim?

Figyelt kérdés

Állami gondozott vagyok több mint három éve! Egy fiúotthonban élek, ahol tizenegyen vagyunk!

Van egy lakótársam, aki 17 éves (én 14 vagyok) és folyamatosan szó szerint rettegésben vagyok... Az iskolában jobban érzem magam, mint itt a lakásotthonban minden este várom a holnapot, pénteken pedig a hétfőt, hogy ne ezek között az állatok között legyek! Üt-ver engem, beszólogat, bemászkál a szobámba (még az a szerencse, hogy egyedül alszom egy egyszemélyesben), tehát rendszeres testileg és lelkileg is bántalmaz(nak) engem... A nevelők is már szinte félnek tőlük.

Akár hiszitek, akár nem de ezt a kérdést sírva-zokogva írom, mert most is történt ilyen eset!!! Mit tegyek?...stb...???



2015. jan. 9. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Védd meg magad.
2015. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális dolog
2015. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
KITARTÁS!!!! :)
2015. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de sajnos elég megszokott.

Nincs kulcsod a szobádhoz? Kérd el mindenképp, és zárd magadra az ajtót, háborogjanak előtte, ne érdekeljen.

Meg bírd ki, ha 17 éves, akkor pár hónap múlva úgyis kirakják onnan, főleg, ha balhés. Mondjuk ilyen esetben a nevelőknek kellene lépniük, de persze nem nagyon tudnak mit, sok a balhés kölyök, mert nem mindenki tudja feldolgozni a problémáit. :/

2015. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Keményíts be, üss vissza neki, ne hagyd magad! Ha nem is sikerül lebírkóznod legalább lássa rajtad, hogy már nem hagyod tétlenül a bántalmazását. Ajánlanám, hogy kezdj el küzdősportot tanulni, hidd el sokat segítene egy esetleges bunyó során;)
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol van?
2015. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

PM TEGYESZI (Pest Megyei Területi Egyesített Gyermekvédelmi Szakszolgálat és Intézményei) Kemencei Lakásotthon...

2638 Kemence Bem utca 10.

2015. jan. 9. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Basszus:( Sajnálom!Védd magad,ahogy tudod!Ha pedig nem tudod,akkor kéresd valahogy át magad,ha ez lehetséges.Akár ne lakásotthonba,hanem kifejezetten gyermekotthonba.

Sajnállak a kialakult helyzet miatt.A gyermekvédelemben akarok elhelyezkedni később,pont azért,hogy védjem a gyerekeket,de egy ilyen esetben nehéz védeni valakit.

2015. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd valamikor járok arra beugorjak rendet tenni? :)
2015. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!