Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha utál az egész osztály,...

Ha utál az egész osztály, akkor szerintetek érdemes iskolát váltanom?

Figyelt kérdés

Úgy jöttem a suliba,hogy nem ismertem senkit.Eléggé messze is lakom szóval kolis vagyok.A kolival semmi gondom nincs ott sok mindenkivel jóba vagyok és mindenki mondja,hogy jó fej vagyok meg örülnek,hogy megismertek,viszont az osztályba nagyon utálnak.A szemembe sosem mondtak semmi rosszat,de napi szinten azt vissza hallom,hogy k.va vagyok,mert egy 15 éves minek csinálja meg a haját folyton,hogy úristen a 12.-es fiúkkal lóg,mekkora stréber,minden tanárnak nyalizik meg stb.Az elején bemeséltem magamnak,hogy nem fog érdekelni,mert minden vágyam ez a suli volt,hogy ide bekerüéljek,de igazából nagyon önbizalom hiányos vagyok és nagyon rosszul esnek ezek a dolgok.A közelbe viszont nincs ilyen szak,amin most vagyok és nem tudom,hogy itt merjem e hagyni.A jegyeim elég jók most félévkor 4,5 leszek.Nem mertem erről senkinek sem beszélni,hogy ezen kattogok,mert még én sem tudom mit szeretnék.Félek ha itthagyom,feladom akkor meg fogom bánni,hogy nem követtem az álmaimat.Szerintetek mit tegyek?Mert az sem normális,hogy folyton idegesítem magam meg szomorkodom,hogy nem tudok beilleszkedni az osztályba.


15/L



2015. jan. 10. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se hagyd ott hisz erre vágytál! Az időd legtöbb részét úgyis a koliban töltöd ott meg minden oké. Az osztálytársaid még simán megkedvelhetnek ha nem az sem ok arra, hogy emiatt elmenj. A lényeg, hogy önmagad add és ne foglalkozz azokkal, akik irigykednek vagy próbálják tönkretenni a mindennapjaidat!
2015. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem,hogy meg fognak kedvelni,ha eddig nem kedveltek.De azért köszönöm a válaszod :)
2015. jan. 10. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

értem mi a bajod, és tudok megoldást!

hallottál már az agykontrollról? Nézz utána erre (is) jó

Amúgy én is elmegyek, ha utánanézel megérted miért.

a hoxa.hu-n utána tudsz nézni.

Csak pozitívan!

2015. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott! Tavaly ugyan ebben a cipőben jártam de én feladtam. Azóta már ezerszer megbántam, és az új osztályom se sokkal jobb. Ahogy az elöző kommentelő is írta légy önmagad, ne hagyd hogy mások befolyásoljanak.
2015. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!