Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes tanulnom...

Szerintetek érdemes tanulnom bármennyit is? (középiskola kilencedik osztály)

Figyelt kérdés
Vendéglátós szakközépiskolába járok, rájöttem, hogy ez nekem nagyon nehéz. 5 tantárgyból bukok félévkor: fizika, kémia, matematika, történelem, és egy szakmai tantárgyból. Nem az erősségem a tanulás, főleg matek téren. Még a nyolcadikos anyagot sem tudom, így semmi esélyem hogy átmenjek év végén egy kettessel. Tudom, hogy meg fogok bukni, és a pótvizsgán nem fogok tudni átmenni. Szerintetek érdemes a hátralévő tanévben a tanulásra fordítani az energiám vagy nem? Mert hiába tanulok mittudomén németre, ha matekból 100000% a bukás és pótvizsgán sem megyek át. Jövőre szakmunkás suliba iratkozok át majd. Szóval szerintetek érdemes tanulnom 1 szót is?
2015. jan. 3. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel tanulj próbálj nem megbukni és a következő évre átiratkozol egy másik szakmára.
2015. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, ha úgy is átmész akkor nem (teljesen felesleges, ha olyan szar jegyeid vannak, hogy úgy is buksz), vagyis igen, de ne az iskola miatt tanulj, hanem külön. Például tanulj nyelvet, az iskolától függetlenül fog kelleni a jövőben, ha boldogulni akarsz.


Azonban még van 1 féléved, ha csak nagyon elvagy keseredve és mégis átmehetnél akkor gondold meg.

2015. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos esélytelen hogy a matekot kijavítsam..:(
2015. jan. 3. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
És ezekre a tantárgyakra napi hány órát tanultál amikből buksz ? Segíteni nem tud neked senki akár otthon vagy tanáraid nem tartanak külön felzárkóztató órákat?
2015. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attol a tanulást folytasd! Csak ne idegeskedj! De nem szabad leálni!
2015. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!