Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » (Egyetemista vagyok) Szóval...

(Egyetemista vagyok) Szóval 23 éves Észrevettem hogy a tanárom bámul, mi-közbe szünet van, és az osztálytársammal beszélget, nem értettem miért néz, de ennek van valami jele, mert házas hogy házas?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 18:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok) Szóval 23 éves Észrevettem hogy a tanárom bámul, mi közbe szünet van, és az osztálytársammal beszélget, nem értettem miért néz, de ennek van valami jele, mert házas ?
2015. jan. 11. 18:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaa,lelki szemeivel már le is vetkőztetett! :) Miért nem kérdezel rá? Kérdezd meg-Tanár úr talán valami furcsa van rajtam,hogy annyira néz? Vagy elmondja őszintén,vagy hebegni-habogni kezd. De ha tökös legény,alkalma lesz így beszédbe elegyedni veled és akár több is lehet...rajtad áll.
2015. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
te hulye vagy?:) kérdezzek rá? persze biztos el mondaná mindenki előtt
2015. jan. 11. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oka,hogy hazas mert hazas,es hazas is na meg hogy hazassagban el egy csaladi hazban hazal.
2015. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem vagyok hü..lye! :) Szerinted akkor ,hogy fogod megtudni? Ha valamit akar tőled,akkor igen,elfogja mondani és nem mások előtt! Gondolom szünetben nem ugrál az összes diák körülötte,ha mégis,keres rá alkalmat! Sokat kell még neked tanulni...! De ha te nem érzed,hogy mi lehet az oka,mi szerinted honnan tudjuk? Jópofa vagy! Biztos nem lepke szállt a fejedre és azt nézi! :)
2015. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen az embernek csoporttársai vannak, nem osztálytársai, ritkán tartanak szünetet az előadások között. Szerintem ez a kérdés kamu. Ha mégsem akkor könyörgöm, felnőtt emberek vagytok valóban szükséges erről kiírnod egy kérdést?:)
2015. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez a megfogalmazás nekem is rögtön feltűnt ("osztálytárs" meg "szünet" egyetemen), de mindegy...


Hogy a kérdésre is válaszoljak; ennek több lehetséges oka is lehet. Például te nézted ő, ezért figyelte, hogy miért nézed. Az is lehet, hogy te komplikálod túl, és nem is bámult annyira kifejezetten, vagy valamit mögötted nézett. De persze, ott van annak is a lehetősége, hogy bejössz neki. Ez utóbbi esetben meg édes mindegy, hogy van-e felesége vagy sem, mert a nős férfiak sem vakok, ugyanúgy megnézik a számukra vonzó csajokat, fejben el is játsszanak akár a gondolattal, hogy de meghúznák, csak van, aki itt meg is áll, és van, aki cselekszik is. Na most akkor már csak azt kell megtudni, hogy ha ez a szitu van, akkor a te tanárod melyik típusba tartozik...

Szerintem figyeld meg, hogy a továbbiakban is nézeget-e, hogyan viszonyul hozzád, stb. Csak ne bámuld feltűnően, mert akkor amiatt fog folyamatosan nézni.:D

2015. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Attól hogy Egyetemre járok,nálunk is szünetnek hívják istenem..vagy osztálytárs,én ezt így szoktam meg..

És nem nézhetett mást ,mert senki nem ül olyan közel hozzám és a hátam mögött se ül senki,hogy miért nézhetett,talán furának tart

2015. jan. 12. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!