Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik osztálytársammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársammal járok, mennyi az ideális idő amit a suliban/osztályban együtt "kéne" töltenünk?

Figyelt kérdés

Tudom, jönnek majd a "házinyúlra nem lövünk" kommentek, ezek annyira nem érdekelnek. Beleszerettem, ez miatt nem akartam veszni hagyni, lesz ami lesz. Pár hete vagyunk együtt, mondjuk van napi 7 óránk akkor abból 2-3-on egymás mellett ülünk, meg néha szünetben/tesin egy-egy csók/ölelés elcsattan. Így hamar megunjuk egymást?


Mindenféle tanács jöhet, olyantól is, aki még nem jártas az ilyen osztálytársi viszonyban.


Köszönöm előre is!



2014. febr. 3. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is jártak az osztálytársaim, és kb. annyi időt töltöttek együtt, mint amennyit ti, de ők szünetben is együtt voltak. :)

A nyáron szakítottak, és szerintem eleinte elég kínos volt számukra, hiszen a tanárok is együtt szokták meg őket. De hidd el, nem a megunás miatt szakítottak. Ha Nektek így jó, bátran tegyétek! :)

2014. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is jártam egyik osztálytársammal több mint 1 évig,nem is illettünk össze igazán,de egy idő után az agyamra ment hogy minden nap mindig látom és "muszáj" vele lennem.Meg mások előtt nem lehet és nem is kényelmes magánéletet élni,mindig tudnak mindenről.A szakítás után meg persze elég ciki.
2014. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én járom egy soztálytársammal.

Suliban nem sokat vagyunk együtt, de őszintén szólva nem is nagyon akarok, mert ott sokat vagyok a barátnőimmel. Hétvégéken találkozunk egymással, általában átmegyünk egymáshoz, és ezek nagyon jók, személyesek. Csak mi vagyunk ott, nem zajong mindenki körülöttünk, mint a suliban.

16/L :)

2014. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bettike segits válasza:
én nem ellenzem a ti életetek csak annyi a mondandom h ha majd szakitotok ami remelem nem lessz akkor eleg rossz lessz egy osztalyterembe eggyut lenni kinos sok boldogsagot
2014. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 év után (1-2 hét kellett hozzá) szakítottunk.


Csak azért írok ide ennyi idő után, hogy ha valaki ide téved, és kétségbe van esve az osztálytárssal való járás miatt, neki akarok tanácsot adni.


Nem bántam meg semmit, életem egyik legszebb éve volt. :)

Így szakítás után tényleg furcsa, de nem is beszélgetünk, ergó rajtad múlik, hogy stresszeled-e magadat.

Én azt mondom, semmi baj nincs azzal, ha az osztálytársaddal jársz. Nem is a legideálisabb, de ha beleszerettél, ne nyomd el az érzéseidet.


Minden jót!

2015. febr. 22. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én másfél éve vagyok együtt osztálytársammal, most már vőlegényem és összeköltöztünk. :)
2015. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!