Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt mondják a suliban hogy...

Azt mondják a suliban hogy k**va vagyok. (? ) Részletek lent 

Figyelt kérdés
Sziasztok:) 12 éves (rocker) lány vagyok és a suliban ku**áznak az osztálytársaim nagy része ... rákérdeztem egyszer , hogy miért és azt mondták "mert nem úgy öltözködsz ahogy mi és nem hallgatsz olyan zenéket mint mi" ... és ez csak szerintem hülyeség amit csinálnak???? Lehet hogy én vagyok a nem normális hogy más zenét hallgatok .De szeretném kikérni a ti véleményeteket is.

2015. jan. 12. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
éretlen kis hülyék, jobb szó nincs erre. ku-rva akkor lesz a nő ha pénzért dugatja magát, és nem akkor ha máshogy öltözik és más zenét hallgat...
2015. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2015. jan. 12. 16:15
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

...ééééééés ezekből leseznek az igazi k*rvák.

Mivel azok a lányok gondolom én, nagyon szeretik majmolni a sztárjaikat, azt fogják csinálni amit ők, ami elég siralmas, kezdve a nőket lealázó repper fickóktól a magukat k*rvának valló p*csákig...

Részvétem a szüleiknek.

2015. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A rockot emberek játsszák! Ne legyél más "elképzelése". Élj saját ízlésed szerint. A ku'va pénzért b'szik!!! Ahhoz még gyerek vagy. Mondd meg az osztálytársaidnak, nézzenek magukba!!!!!!!!!!!!! Miket hallgatsz?
2015. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) hát pl hallgatok : Mansont , black veil brides , bring me the horizon , falling in reverse , tankcsapda , fall out boy , motionless in white ...:))
2015. jan. 12. 16:32
 6/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Jó napot! Szembetalálkoztál személyesen a kirekesztéssel...

Sok sikert, hogy érzelmi defekt nélkül átvészeld.

2015. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként igen ők csak rappet meg one direction, miley cyrust hallgatnak ami engem nem is zavar mert nincs beleszólásom csak nem értem minek kell ezt csinálni másokkal csak mert nem megy a többi után..:)
2015. jan. 12. 16:34
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy más zenét hallgatsz mit ők,attól még nem leszel k*va.

A gyerekek szeretik piszkálni azokat,akik nem olyanok mint ők. Ne foglalkozz velük,ne vedd fel amit mondanak, csak azért piszkálnak,mert másmilyen vagy,és ez egyáltalán nem baj, sőt! :)

2015. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ah, majd kinövitek. Ne foglalkozz velük. Hidd el 16 év felett minden ember leszarja, hogy milyen zenét hallgat a másik.
2015. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2015. jan. 12. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!