Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért mondják egyes fiatal...

Miért mondják egyes fiatal srácok, hogy kövér vagyok? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Kicsit húsosabb az alakom, de én meg vagyok magammal elégedve. Hetente többször is úszok és biciklizek, jó kedélyű is vagyok, megvan a magasságom is: 175-178 cm. Nem értem őket. Igaz, hogy ruhában nem minden áll jól, de engem nem zavar.

2013. aug. 15. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha te jól érzed magad, akkor nem mindegy, mit mondanak? Csak rosszmájúak.
2013. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aspikami ***** válasza:
0%
Így honnan tudjuk? Küldj képet!
2013. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te jól érzed magad így,haggyad őket.Lehet hogy csak irigyek,ha látják,hogy benned meg van az akarat a sportra is :)
2013. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy te is írtad, húsosabb vagy, azért mondják. De ha téged nem zavar, akkor teljesen oké, nem mindenkinek a sovány csajok jönnek be! Pl pont nem régen láttam egy jegyespárt, a pasi egy nagyon helyes, izmos szálkás ember volt a párja pedig kimondottan molett, mert ő ilyeneket szeret és nem a soványakat. Amúgy a sport valóban fontos, de nem minden. A táplálkozásra is oda kell figyelni ha valaki egészséges akar lenni. Kerülni a zsíros ételeket és a szénhidrátokat mint pl a kenyér, helyette köles, saláták, stb.
2013. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert nekik nem a nők tetszenek, hanem a női csontvázak!
2013. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat. Igazán jól estek. Remélem, hogy nem úgy jött le, hogy beképzelt vagyok, csak tényleg eléggé meg vagyok magammal elégedve és valahogy így állok a srácokhoz, akik pedig alig hiszik el, hogy tényleg úgy fogadom el őket, ahogy vannak. Legszebb szexuális élményeim egy külsőleg eléggé csúnya, mondhatnám azt is, hogy aránytalanul kicsit elhízott sráccal voltak :)
2013. aug. 16. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Na hát pont ez a lényeg hogy te hogy érzed magad! :)

Örülök hogy ilyen fiatalok is vannak akik figyelnek magukra, az érett személyiség egyik "alapkövetelménye" hogy valaki figyel a saját érzéseire. Minden egyénfüggő, amúgy én sem szeretem a tipikus szépfiúkat.

2013. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!