Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jól teszem ha...

Szerintetek jól teszem ha visszaszólok a tanáraimnak és az osztálytársaimnak finom ha valamivel megbántanak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*finoman
2015. jan. 12. 17:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztálytársaknak:

igen

Én is ezt csinálom!:D

xd


Tanároknak:

Attól függ hogy mikkel szólsz vissza

2015. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam durvákat nem szólok be senkinek, de azért igazságtalansággal szemben a tanárnak sem hagyom magam.
2015. jan. 12. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:

az a baj, ha visszaszólsz az egy ördögi kör, ha nem rádszálnak. Én nemigazán szoktam visszaszólni, de múltkor márnagyon felmérgelt egy gyerek órán, szóltam neki ha tovább ugat szünetben megverem. Hát nem hitte el...

(félreértés ne essék, nagyon jó tanuló vagyok nem hülyegyerek, nem is indulatból verem meg, jól átgondoltam)

2015. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól függ, milyen az adott tanár és diák. Humorosan, kedvesen, építő, segítő szándékkal érdemes visszaszólni. Nekik is jót tehet és legalább nem marad benned. 19/L
2015. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem. legyél te az okosabb.
2015. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!