Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek iskolát váltsak?

Szerintetek iskolát váltsak?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és az osztályba nagyon kivagyok közösítve.23 fős lány osztályról van szó.Év elején már úgy nyitottak felém,hogy szűz vagyok e még meg ki tetszik és akkor elmondtam nekik,hogy ez az én magán ügyem és azóta hozzám se szól szinte senki.A hátam mögött viszont folyton kibeszélnek és ez nagyon rosszul esik.Jól tanulok,szeretem a szakot és a tanárokkal is jól kijövök,más osztályokban vannak is barátaim,de ez az osztály egyszerűen az idegeimre megy.Persze lehet,hogy ha sulit váltok,ott még ennyire se fogok beilleni,de mivel itt kolis vagyok,arra gondoltam,ha haza tudok járni minden nap talán könnyebb lenne.Sajnos nem nagyon tudok dönteni,remélem ti tudtok valami tanácsot adni :/

2015. jan. 12. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Merj lépni,de ne sulit válts,hanem ha lehet,akkor csak osztályt!Ez lehetőleg elég lesz.Ha mégsem,vagy esetleg nem is tudod megtenni,akkor csak legyél bejárós.Menekülni ne menekülj,inkább végezz valami alkotói tevékenységet,hallgass zenét,fejezd ki önmagad,és legyél önmagad!Legyél azokkal,akikkel jól érzed magad.
2015. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En beszelnek az ofoddel,hogy nem-e lehetne masik osztapyba menni ha van ugyanolyan szakos,nekunk is volt hasonlo szitu hogy masik osztalybol jottek at.
2015. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mindenképp ezt a szakot szeretném,szóval osztályt nem tudok váltani.Az ofő meg kb sz*rik a fejünkre.
2015. jan. 12. 22:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Ide nem tudnék bejáros lenni,nagyon messze lakok 110km a távolság és 2 átszálás oda az út.
2015. jan. 12. 22:13
 5/8 anonim válasza:
Eloszoris eszedbe ne jusson sevoha elmenni. Probalj meg a tanulasra koncentralni hisz ez a legfontosabb es probalj az osztalytarsaid fele is nyitni. gondolom nem mind a 23 lany ilyen. ha mar egy baratod van az is egy nagyon nagy kincs. Ha szereted ezt a sulit akkor elfog telni ez a 3 ev nagyon gyorsan :) sok sikert kivanok :)))
2015. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tanulással semmi bajom sincs,de az hogy már pár hete szinte minden este sírva fekszem le,mert csak azt hallom vissza,hogy egy rohadt k*va vagyok meg,hogy azért tanulok jól,mert nyalizok a tanároknak,meg hogy hogy nézek ki és ez nagyon rossz érzés.Az a legvicesebb viszont,hogy erről meg nem is "tudok",mert nem nekem mondják a szemembe,hanem másoknak,akiknek meg nem akarok azzal rosszat,hogy szóltak erről nekem.
2015. jan. 12. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanulsz? 110 km? Mi a francér mentél olyan messzire? Nem hiszem, hogy közelebb nem volt semmi. Gyanítom valami szakközépbe járhatsz, ha ilyen gyökerek az osztálytársaid. Én amondó vagyok ott kell hagyni az ilyen lehúzó társaságot és megkeresni a te szintednek megfelelő sulit, mondjuk egy gimnáziumot.
2015. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Humán szakközépbe vagyok szociális szakon.Sajnos hülye voltam és nem néztem szét a közelbe,hanem mindenki ezt a sulit ajánlotta és ide mentem.Azóta megbántam.A közelbe viszont találtam egy ugyan ilyen iskolát,csak felék,hogy ha oda sem tudok majd beilleszkedni,akkor mi lesz.
2015. jan. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!