Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Anya nem hagyja, hogy iskolát...

Anya nem hagyja, hogy iskolát váltsak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A jelenlegi osztálytársaim utálnak engem, egyfolytában beszólogatnak, hazugságokat terjesztenek rólam, stb.

Szinte minden este sírva alszok el, és hétvégéken már szombat délelőtt azon stresszelek, hogy hétfőn iskola..

Ezt a tanévet még befejezem itt, de a következőt már nem szeretném itt kezdeni. Apukám külföldön dolgozik, ő még hagyná is, hogy másik suliba menjek, de anya hajthatatlan. Eleve ő akart engem ebbe a gimibe küldeni, én máshová akartam menni. Amikor azzal jövök, hogy apa engedné, anya azt mondja, hogy "én kínlódok itthon veletek [tehát tesómmalés velem] együtt, nekem van itt döntési jogom."


Őszintén, már az is megfordult a fejemben, hogy megszökök, kirugatom magamat, vagy még rosszabb. Nem bírom ezt a helyet.


2014. ápr. 10. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tűrném ölbe tett kézzel, hogy a gyerekemmel ezt csinálják. Rögtön kiíratnám. De tudja anyukád, hogy miért akarsz váltani?
2014. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem állapot!Nyomatékosítanod kéne neki,hogy ebben a suliban NEM érzed jól magad,mert köcsögökkel vagy körülvéve,és ez igenis a tanulásban is gátolni tud!Amúgy sejted,vagy tudod,hogy miért ilyen trógerek veled?Én ezt biztos nem hagynám annyiban,főleg ha semmi alapja nincs annak,hogy bántsanak!Hidd el egy időben én is tapasztaltam hasonlót,nekem is voltak köcsög osztálytársaim..Persze a te eseted rosszabb..Van ahhoz jogod,hogy eldöntsd,milyen suliban akarsz tanulni!Sok szerencsét,kívánom hogy ez a dolog mihamarabb megoldódjon!
2014. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudja anya, egy csomószor bőgtem már neki itthon emiatt, de nem érdekli.

Amúgy szerintem azért, mert az öcsém, meg az ofőm lánya egy osztályban járnak, és anya azon parázik, hogy ezután ha tesómnak szülői lesz, nem merne az ofőm szemébe nézni.


Azért ilyenek, mert novemberben volt egy félreértés, akkor megutáltak, pedig előtte kedveltek. Szóval november óta nem kedveltek, meghúztam magam utána, de március közepétől hiányoztam két hetet, meg utána egyet, mert először mandulagyulladásom, aztán pedig valami vírusos betegségem volt. És ezért most még jobban utálnak, olyanokat mondanak, hogy bélcsavarodásom volt biztosan, meg piszkálnak.

2014. ápr. 10. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyszerűen ne foglalkozz velük.Sz.rd le őket magasból!Biztos vannak a suliban olyanok,akik kedvelnek,velük foglalkozz.Az ilyenek azt sem érdemlik,hogy szóba állj velük!Tudom,hogy nehéz,de nem tudsz mást csinálni..gondolj arra,hogy ők szánalmasak,amiért így viselkednek!
2014. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

...én is tönkrementem.Enyém se engedte volna.

Amúgy mutasd meg neki ezt a kérdést.

2014. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Meg fogom neki mutatni a kérdést.


Amúgy azért lenne fontos, hogy elmehessek innen, mert még csak 9.-es vagyok, és még 3 évet kéne ezekkel a rosszindulatú és felszínes emberekkel lennem. :|

2014. ápr. 11. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 alatti vagy akkor rúgasd ki magad.Ha ki rúgnak azzal még nem cseszted el az életedet.
2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!