Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent ha osztálytársam...

Mit jelent ha osztálytársam flörtöl a tanárral, és ő ezt hagyja?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 17:33
 1/9 A kérdező kommentje:
mármint a tanár hagyja,és nem áll ellen
2015. jan. 13. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek.??
2015. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Azt, hogy ő is csak pi*ából van, úgy ahogy a többi nő is?

Amúgy nem minden tanár gondolja azt, hogy az ilyen eseteket kezelni kéne, valamelyik tanár meg nem tudja hova tenni az ilyen dolgokat, ezért nem is áll ellen. Ők is csak emberek.

2015. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hengerelőhereverem ***** válasza:
67%
Attól függ, ha egyetemen van, akkor mi közöd hozzá? Ha pedig általános-, középiskolába, akkor szerinted a tanárnő/férfi pont a(bocsánat a kifejezésért) kis taknyossal fog foglalkozni? Szerintem csak nem érdekli, mert ő már felnőtt nő/férfi, és valószínűleg 3 értelmes mondatot nem tudna váltani vele.
2015. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen egyetem,szóval nem olyan a szitu,de akkor is fura
2015. jan. 13. 19:07
 6/9 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Egyetemen szerintem teljesen a 2 ember dolga, de lehet csak azért "hagyja", mert egy 200fős teremben nem szeretne ebből vitát nyitni, de még 20fős teremben sem.
2015. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szituációfüggő is. Nekem is volt olyan tanárnőm az egyetemen, aki kb. 5 évvel volt idősebb nálam, és elég durván nyomultam rá, ő meg kis aranyos volt, és még bele is ment a játékba. A végén még el is hívtam randizni, de persze elutasított :D


Viszont nyilván egy magasabb rangú, idősebb tanárnővel nem kezdenék el így szórakozni. Vagy ha mégis, akkor ő mit tehetne? Valószínűleg nem foglalkozna vele. Tehát az, hogy hagyja, azt is jelentheti, hogy annyira méltóságon alulinak tartja a tanár ilyennel törődni, hogy ezért nem tesz semmit.


Amúgy egyetemen nincs osztálytárs, ez a megfogalmazás gyanússá teszi előttem, hogy ez kamu kérdés...

2015. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy hagyja?
2015. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kérdés megfogalmazása olyan mintha egy kb 11 éves írta volna aztán meg a rákérdezésekre azt írod: persze hogy egyetem szóval kamuszagú
2015. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!