Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire számíthat egy középiskolá...

Mire számíthat egy középiskolás fiú, ha a sulijában kiderül róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez az adott iskolaközösségen múlik, így elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi. Ha valakinek van meleg osztálytársa, ismerőse, vagy netán ő az érintett, írna arról, hogy hogyan fogadták? Mennyire jellemző, hogy emiatt a többiek megkeserítik az életét, a tanárok kifogják? Elfogadják-e az osztálytársai?

2015. jan. 15. 15:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha menő gyerek, és utána derül ki akkor igen. Ha egy csendes gyerek a leghátsó padban egyedül akkor még jobban szívatják.
2015. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van az előző válaszolónak, alátámasztom, mert nálunk nem kiderült, hanem az illető megmondta és nagy arc is a "drága" szóval így nem volt baj.
2015. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk volt meleg osztálytársunk, mindenki tudta róla, de ő sosem támasztotta alá vagy tagadta le. Kedves fiú volt, okos, soha nem bántottuk emiatt. Talán pont azért mert soha nem vallotta be vagy tagadta volna. Ma már dolgozik, felnőtt és vannak közös képei is facebookon a barátjával. Valamikor az egyetemen vállalta először nyilvánosan, abbana közegben pedig ez már nem téma. Legalábbis normális helyeken..
2015. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Úgy igaz ahogy írják.
2015. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem tanárként volt az osztályomban egy meleg srác, nyíltan nem vállalta fel, de mindenki tudta. Sosem beszéltem erről vele, ő nem hozta fel a témát, én meg nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni. Az osztálytársaitól se hallottam egy rossz szót se róla, pedig csak fiúk jártak z osztályomba. Nem volt visszahúzódó, de nagymenő se, amúgy központi szerepet töltött be, minden esemény szervezésében, lebonyolításában részt vett, mindig szerepelt, jó tanuló volt, bár magatartásilag elég nehéz.

Szerintem ma a fiatalok már nem kezelik úgy ezt a dolgot, mint 10-20 éve, elfogadják, hogy vannak ilyen emberek és kiállnak értük, ha a közösségükben van.

2015. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
4%
én kiközösíteném
2015. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%
éjjel nappal piszkálnám
2015. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen 36, 26%-osok mi a francért vannak gyakorin? Most nem azért, de a buta válaszaitokkal az a célotok, hogy 0%-osok legyetek? -.-
2015. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
4%
egy az egyben ki készíteném
2015. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
projektálják a másikra, amit saját magukban utálnak :D
2015. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!