Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, kisse egyedul...

Mit tegyek, kisse egyedul erzem magam?

Figyelt kérdés
Van amikor teljesen ugy erzem hogy egyedul vagyok ,engem nem szeret senki ,kikozositenek ,kibeszelnek ,persze ez lehet csak azert van mert en bekepzelem ,nem tudom ,Van amikor nem jon oda hozzam senki ,nem kerdi meg mi a baj ,ha odamegyek elmennek ,szoval nagyon rossz .De vannak olyan napjaim is amikor ezek elhomalyosulnak ,de a masik nap biztosan megint rossz lessz.Eleg csendes es visszahuzodo vagyok ,jo tanulo ,de meg ez sem hoz egy kis tiszteletet sem .Ugy vettem eszre hogy a nagyobb szaju osztalytarsaim jobban ervenyesulnek . 15/L
2015. jan. 19. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
én nagyszájú vagyok mégis egyedül érzem magam :) és engem az osztályom fele utál szóval csak annyit tudok mondani, hogy törődj bele,én is azt teszem:) megváltozni nem fogsz tudni, én éveken keresztül próbáltam 15/L
2015. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 megadeth18 ***** válasza:
Ebben a korban figyelhető meg a legjobban a teljesen indokolatlan viselkedési forma, amelyet mindenki követ. Ne foglalkozz vele, keress barátokat sulin kívül, ők segíteni fognak. A hülye kis picsogó picsupecsi osztálytársaiddal ne foglalkozz, csak ártana a személyiségednek, ha te is olyan lennél. 22/f
2015. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!