Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak ha lestrébereznek?

Mit mondjak ha lestrébereznek?

Figyelt kérdés
Ha valamiből jó tanuló vagyok, es folyton otosoket kapok, azert mert mindig tanulok es a tobbiek le strebereznek, mivel vagjak vissza? Vagy mit mondjak?

#jegy #tanuló #otosok
2015. jan. 26. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem utcaseprőként fogom vegezni mint ti. Lessz normális keresetem, viszem valamire az életben.
2015. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Jól jegyezd meg a pofám mert te fogod a füvet nyírni a villám udvarán.
2015. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Légy rá büszke.
2015. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Semmit, lépj át rajtuk :-)

Ha adod alájuk a lovat, csak rosszabb lesz. Azt lehet bosszantani, aki hagyja magát.

2015. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 schocko ***** válasza:
9%
Semmit, igazuk van...ha nem tanulnál mindig és akkor is tudnál, akkor nem lennél stréber...majd idővel eljuthatsz egy szintre, amikor már nem tudsz megfelelően tanulni, mert nem érted meg, akkor helyreáll a rend...
2015. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm!
2015. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Majd ha 10 év múlva nálam felvételizel minimálbéres munka reményében, akkor jusson eszedbe ez a mondatod. Én nem felejtek!"
2015. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a stréber kérdés szubjektív. Van olyan osztálytársam aki dícséretes ötös pár tantárgyból, mégse mondják rá,hogy stréber. Viszont van olyan aki, meg mégis stréber, holott nem is olyan okos mint az az osztálytársam akit az előbb említettem.
2015. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 schocko ***** válasza:
69%
...szóval, az iskolába járásban nem a tananyag megtanulása a lényeg, mert az ott szerzett tudás általában csak nagyon kis részben hasznosul, illetve akár otthon ülve is megszerezhető lenne, hanem mert ott egy közösség része lesz a gyerek, s megtanulhat azok szabályai szerint élni (tanulni, játszani, rosszalkodni, udvarolni, stb.)...és egyáltalán nem mindegy milyen helyet foglalsz el ebben a közösségben...a stréber a legutolsó hely...amikor vissza akarsz vágni a stréberezés miatt, akkor még stréberebb leszel, még jobban ki akarsz szakadni a közösségből...pedig pont a fordítottját kellene...nem kell minden osztálytárssal jóban lenni, de kellenek haverok, mert azok fontosabbak, mint a folyton ötösök...
2015. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!