Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt a tesi...

Miért csinálja ezt a tesi tanárom/osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, de mintha kivételezne velem. Amikor tesi órán 8 percet kellet futni volt olyan aki csak "lotyogott" és rájuk se szólt, de rám meg üvöltött, hogy fussak már gyorsabban. A másik az, hogy van engedélye a tanárnak (férfi) benyitni úszáson a lány öltözőbe ? Mert nekünk benyit a tanárunk az öltözőbe mikor még öltözünk kopogás nélkül. Erre van engedélye?

2015. jan. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsen engedélye.

Mert bunkó féreg.

2015. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2015. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vsz bunkó a tanár és vagy nem kedvel, vagy mert pont jó vagy a sportban tőleg többet vár. Az, hgy benyit az öltözőbe elég gáz, ezért csoportosan kéne szólni, hogy ilyen ne fordulhasson elő.
2015. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen középsuliban, csak nálunk nem a tanár hanem a fiúk jöttek át öltözni. Kb. fél évig ment ez így. Senki nem szólt. Én aztán megelégeltem a vécében való átöltözést (mivel nem öltöztem fiúk előtt...) és szóltam oszifőnek. Nem lett belőle semmi baj, a fiúk szépen visszamentek. Igaz, hogy egy darabig ferde szemmel néztek rám (akiknek bejött ez a közös öltözés), de nem tartott sokáig.

Ne hagyd hogy ilyeneket csináljon a tanárod!

Írásodból ítélve nagyok lehettek és értelmesek, nem kell nektek az öltözőben semmilyen segítség. Tehát azt kint is el lehet mondani vagy intézni amit ő akar. Az a gáz, hogy hogy ő az o.főd is. De lassan eljön az a kor amikor magatokért csak ti állhatok ki. Én azt csinálnám, hogy vagy ketten, vagy személyesen megkérném a tanárt, hogy beszéljünk, majd őszintén elmondanám neki hogy, zavar a dolog. Meg rizsa szöveg... És hátha megérti, hogy ezt mégse kéne. Egy hangfelvevő sem árt, mert ma már nagyon mocskos a világ. Nem kell zsarolni aztán, ha olyat mond :D elég ha meg van, lehet kelleni fog.

Ha nem hagyja abba, akkor mondd neki, hogy igazgató elé viszed az ügyet. Lehet hogy ez így nagyon durvának hangzik, de EGY nincs joga bemenni, csak ha baj van az öltözőben pl. verekedés, tűz...stb. KETTŐ eltudom képzelni azt a fontos szándékot, amiért ő bekajtat a lányöltözőbe. Ez számomra elfogadhatatlan.

Ha van kedved segítek megfogalmazni normálisan a szöveget, amit mondhatnál neki, de akkor írj privit. Attól hogy diák vagy, nem vagy neki teljesen kiszolgáltatva. Amúgy iskolában dolgozok 10-en éves gyerekek között és "nem vitt rá a lélek" fiatal nőként, hogy bemenjek a fiú öltözőbe mindenféle indokolatlan indokkal. Ha helyzet volt, bekopogtattam, és aztán hangosan beszóltam, nem süketek megértették. Ennyi. Gondolom aztán a te tanárod sem szégyenlősködik a lányok előtt. Szégyen. Bocccs, ha sokat írtam! Rem. hasznos volt. És ha gondolod írj nyugodtan!

2015. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!