Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondhatta ezt a tanárom?

Miért mondhatta ezt a tanárom?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon szar napon nemrég, ezt nem tagadom. Általában néha jó kedvem van, aztán leviszi valami, és ez így minden nap változik. Akármilyen apró dolgok, ha 2 percig tartanak, akkor is vannak, de most semmi ilyen nem volt. Szürke volt és nagyon fáradt voltam, és hát órákon sem voltam túl aktív eddig, de most különösen nem volt kedvem semmit csinálni. Óra végén meg mondta nekem, hogy "pls ne játsszam meg a 18 éves gondterhelt nőt". Én meg mondtam, hogy most nincs jó kedvem és semmit nem akarok csinálni. Erre közölte, hogy ez nem kedv kérdése. Mi? Csak néztem, hogy ezt hogy érti. Egyszer az életben nekem nem lehet szar napom? Gyakorlatilag egész nap ezen örlődtem, hogy most utál vagy nem, félig dühös voltam, félig megbántott. Aztán arra jutottam, hogy nem érdekel, az emberek azt hiszik, elítélhetnek, mert kb. másfél éve "ismer" (tanár-diák viszonyban), és akkor aztán tényleg elítélhet, de rohadtul nem ismer. Próbálok nem törődni vele, de nehezen megy. Nagyon realista tanár, nem gondoltam volna, hogy ilyet mond.

Nem tudom, ezzel mit akart mondani, mert szerintem most utál. Az a fura, hogy most is ezen idegeskedek és nem bírtam nem kiírni ezt a kérdést, pedig én nem szoktam más emberek véleményével törődni. Lehet hogy csak segíteni akart, de nem jól tette.

Szerintetek mit akart? Mit csináljak? Nagyon csalódott vagyok, dühös és megbántott is.


2015. febr. 1. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem figyeltél az óráján! :)
2015. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neki is pocsék napja volt és pont téged talált meg. Nem kell vele foglalkozni, néha önkéntelenül is mond ilyet az ember.
2015. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vicces, mostanában máshogy viselkedik velem, kezdem sztem idegesíteni. Amúgy figyeltem, ha kérdezett mindig tudtam mindent.
2015. febr. 1. 15:51
 4/6 anonim válasza:
ez most komoly? Értelmezés nincs az agyadban? Az iskola, tanulás nem kedv kérdése
2015. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a tanulással van a gond, te idióta, mindent tudtam, dicséretes vagyok abból a tárgyból. -.-
2015. febr. 1. 15:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat.
2015. febr. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!